Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem felháborító...

Szerintetek nem felháborító ami az illatoson történik?

Figyelt kérdés

[link]


Tiltakozzatok ti is!

[link]


2010. jún. 4. 13:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

kétszer átolvastam az utasítást, de ilyen nincs rendelkezés nincs benne. a látogatók nem fotózhatják és videózhatják az állatokat. nem értették ezt félre kicsit? a 21-es pont a látogatókra vonatkozik.


Tartok tőle, hogy valaki valaki félreértett, mert ha ez így lenne ahogy mondjátok, az borzalmasan abszurd lenne...

2010. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha így is lenne, akkor is nonszensz, ugyanis ha nem dolgozol az Illatoson, akkor nem fotózhatsz. De ha egy állatvédő szervezet önkénteseként mennél ki fotózni, azt már nem teheted meg, tehát ugyanúgy akadályozva van a munka!
2010. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat emberek de nem igazán értem h mi ebben a nagy probléma , de lehet h csak én vagyok hüly3.Arról ír a 21-es pont , h a látogatóknak tilos felügyelet és engedély nélkül fényképezni és videozni valamint belépni arra a területre ahol az állatokat tartják , csak kísérő jelenlétével lehet fényképezni , és nem azt írja h egyáltalán nem lehet , hanem csak felügyelettel.
2010. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2010. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!