Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 éves diszpláziás német...

11 éves diszpláziás német juhásznak milyen porcerősítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb neki a járás ebben az állapotában max. 1 éve lehet, de szeretném eltolni ameddig csak lehet. Milyen porcerősítőt ajánlanátok?

2018. jan. 31. 16:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
69%
Húha làtom volt mibe belekötnöd! *taps, taps* Jár a keksz! Tudod, nálunk vidéken, ahonnan származom, ott az emberek "püffeszkednek".
2018. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha segíteni akarsz a kutyádon, az állatorvossal beszéld meg. Gondolom, tudja az orvosod, milyen mértékű a dp-je, és milyen gyógyszerrel lehet némileg csökkenteni a fájdalmát.
2018. jan. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
az én kutyám 14 éves és szintén alig tudott járni.Nála ez a kombinácio vált be,azóta már sétáltatni is tudom:homoktövisbogyó,spirulina alga,zöldkagylópor,hal kollagén és C-11 komplex nevű tabletta.A kutyádnak akár még 5 éve is lehet hátra az életéből.
2018. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
K9 Fullflex. Sajnos nem a legolcsóbb, de az egyik legjobb.
2018. febr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utánanézek az összesnek :)
2018. febr. 1. 11:14
 16/20 A kérdező kommentje:
Egyébként már ügyetlen. Össze-össze esik. 1 km séta után kifárad, annyira, hogy meg kell pihenni. Nyáron jobb a helyzet, az úszás sokat segít, de a telet egyre nehezebben viseli.
2018. febr. 1. 11:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Szegénykém :( Beszélj orvossal a gyógyszer miatt, mert már csak a porcerősítők ebben az állapotban csak önmagukban nem segítenek. Jobbulást kívánok neki!
2018. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Synoquin nagyon jó.

Nekünk a zöldkagyló nem használt 1,5 év használat után,pedig emeltem az adagot.


Synoquin-t szedi kb 1 hónapja a 16 éves kutyusom elég szépen járkál,néha néha sántít,de ahhoz képest,hogy kb az egyik lábára alig állt rá, jó eredmény.


viszont dp-nél szerintem érdemes lenne kideríteni milyen súlyos,mert lehet sima porcerősítő már kevés biztos kell vmi plussz.

2018. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
11 éves nj már igen koros. Ha valóban dp-s,ilyen szinten már nem segít a "porcerősítő". Bízd az orvosra, milyen gyógyszert ajánl . De bármit is kap, már nem lehet elvárni, hogy tökéletes lesz. Kopott ízületek télen, nedves időben, nyáron nagy melegben mindig jobban fájnak sajnos.
2018. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Tudom! Nem is várom, hogy tökéletes legyen. Csak a fájdalmán enyhítenék.

Elég súlyos, már 1 éves korában tisztán látszott, ahogy a hátsó lábai úgy járnak, mintha csikket nyomna el velük folyamatosan. Csak hát a műtét drága volt nagyon és a javulás esélye 50 % volt. Így nem mentünk bele :/

2018. febr. 2. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!