Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szalagszakadás korrekciós...

Szalagszakadás korrekciós műtét után, ti mennyi időt vártatok az első sétával?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

2,5 hét

Nagyon nagyon nehéz volt :(

2018. márc. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A műtétet végző orvos pontosan megmondja, hogyan kell, lehet mozgatni a kutyát .
2018. márc. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Varrat szedés után már levihettük.De nagyon kevés időre.


Orvos neked mit mondott?

2018. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hovarju ***** válasza:

Az én kutyámat lateralis patella ficammal műtötték. A bal hátsó térdén a belső szalag szakadt el. Összestoppolta a doki. Mivel lakáskutya, én már a műtét másnapján sétálni vittem. Persze az első kb.1 hétben ölben vittem le a lépcsőn és pórázon sétált, hogy ne tudjon szaladgálni. (kb.két nap alatt rájött, hogy három lábon is tud futni, ezért kellett pórázra raknom)

Ja és az első séták igen rövidek voltak, csak addig voltunk lent, amíg elvégezte a dolgát. nagyon figyeltem arra, hogy ne ugráljon illetve ne játsszon kutyákkal.


A te kutyád melyik szalagja szakadt el? a csontot is faragni kellett vagy "csak" össze kellett varrni a szalagot?


Minden kutya máshogy, más ütemben gyógyulj. Kérdezz bátran a műtétet végző dokitól.

Jobbulást a kutyának.

2018. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Részleges szakagszakadása volt, illetve patellaficam. 7 éves havanese szuka kutyus. Sajnos a varratszedésre nem tudtam én elvinni, a szüleim vitték, nekik meg elfelejtettem mondani hogy ezt kérdezzék meg.
2018. márc. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!