Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalt kutyatartók segítsé...

Tapasztalt kutyatartók segítségét várom?

Figyelt kérdés
kutyusunknak székletszedés közben találtam egy "elhagyatott" székletét a kertben kb 2 napos lehetett, nyüzsgött vmi fehér rizsszem nagyságú izéktől.viszont a maiakban nem mozgott semmi.és tegnap meg azelőtt sem tapasztaltam ilyesmit.férges lenne vagy csak a nagy melegtől lett ilyen az otthagyott kakija?előre is köszi a válaszokat.
2010. jún. 11. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
hát sztem férges.. a kiskutyámnak 2 hetente adunk féreghajtót és ki is hozza belőle, bár az enyém székletében hosszúak a giliszták...van féreghajtótok?? érdemes lenne használni.. nekünk a doki adott egy orvosságot (féreghajtót) és a felének a negyedé kell 2 hetente beletörnünk és elkavarnunk a kajájába:)
2010. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
légylárvák, de úgyis célszerű 2 havonta féregteleníteni, abba a 200 Ft-ba nem fogsz belehalni
2010. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Megmondom őszintén hogy nem tudom mi lehetett az, de szerintem azért vidd el az állatorvoshoz, ő biztosan tud segíteni. Egy két és fél éves kutyus gazdija.
2010. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
elmentem féreghajtóért mert elfogyott.most adtam neki.ha férges lenne akkor látnám a friss székletben is nem?
2010. jún. 11. 20:00
 5/10 anonim válasza:
igen ez természetes látnád a friss székletben azonnal
2010. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A régebbi székletben megjelennek a kukacok, lárvák. Az nem a Te kutyádból jött ki.
2010. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ,megnyugodtam.azért a féreghajtó remélem nem árt neki,kb 1 hónapja volt féreghajtózva.
2010. jún. 11. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Légylárvák voltak, ugyanazok, amik a rossz húsban is megtalálhatóak. Ha egy picit utánanéznél, a légylárvák nem képesek emlősök bélrendszerében élni, így nyilvánvalóan nem a kutyádból jöttek ki. A friss rakásra rászálltak a legyek, ott pedig légylárvák keltek ki.
2010. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Azok légylárvák voltak, ne aggódj, ilyen nem terem a kutyádban.
2010. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is légylárvák... A mi kutyánknak meg cseresznyemag van a székletében =). Ugye amikor megyünk szedni cseresznyét, neki is adunk egy kettőt, sőt, amit ő is elér (elég terebélyes fa) azt ő legeli le, majd amikor már pereg a fáról a túlérett cseresznye, akkor meg felkajálja a földről xD.
2010. jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!