Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Steffordshire Terrier...

Amerikai Steffordshire Terrier kutyáknak miért "kell" levágni a fülét? Ezeknek a kutyáknak hány %-nak van levágva a füle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 17:57
1 2
 11/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Utolsó ezzel a "nem tudja a vágott fülét hegyezni"-vel kissé mellélőttél. A legtöbb fajtának hegyes fület csokolnak,amivel jobban tud kommunikálni mint a kajlával.
2010. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze mekkora nagy tény már hogy nem tudnak kommunikálni....Én pl. egyáltalán nem ezt vettem észre az amstaff-okon akiket ismerek , mind vágott fülű és semmi gond a kummunikálással.A másik dolog hogy TESTBESZÉDDEL kommunikál a kutya , de egy kutya nem cask fülből és farokból áll , vagy tévednék ?! Van vágott farkú vizsla ismerősöm , érdekesen róla is meg tudja állapítani a gazdája mikor -fél -játékos -lép fel agresszíven.Engem innentől kezdve nem érdekel hogy melyik újságban mit írnak erről , egyáltalán nem tapasztalom azt hogy olyan nagyon nehéz lenne kommunikálni egy vágott fülő/farkú kutyának.
2010. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Arra értettem hogy ha mindkettőt levágják neki. És értsétek jól azt, amit írok!!! Nem kell mindenben a hibát keresni...

És bocsi azért hogy élek -.- és harcolok a kutyák jogaiért...

És bocsi azért, hogy azt mondtam h nem steffordshire terrier, mert a miskolciak így mondják... csak nem tudtam hogy így is írják...

Am meg olvass könyvet, meg kérdezd meg az állatorvost. A kutyák nagy részben vesztik el a kommunikációs képességeiket, nem teljesen.

2010. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
De állat itt mindenki xD a levágott fül hegyes folyamatosan hegyezi de ez nem jelent kommunikációt hisz nem érdeklődik xD úristen de sötét emberek vannak itt, mert hegyesre vágják a fülét akkor hegyezi a fülét a kutya? hahaha oké xD
2018. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!