Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutyafajta ami a napi...

Olyan kutyafajta ami a napi séta/futtatás után elégedetten lefekszik és hazaérve nem akar még labdázni, vagy agyi feladataokat? Tippek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 16:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Szamojéd, elég nyugis típus. Viszont fajtán belül is vannak különbségek az egyedek között, az én spánielem egy órás séta után köszöni szépen elvan a helyén, a barátnőmének meg 2-3 órás séták után is labdázhatnékja van :)
2010. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándító? Talán utána kellett volna nézni milyen kutyát vizsel haza. -.-" Hogy beszélhetsz így a kutyádról? Nem azért de minden kutyával foglalkozni kell, edzeni az agyát. Ha meg nem érsz rá akkor semmilyen kutya nem való neked csak plüss. Szerintem sokkal kiábrndítóbb egy olyan kutya akivel semmit nem lehet csinálni mert egész nap döglik. Amúgy meg szerintem rosszul is nevelted a kutyád. Nekem is pásztorkutyám van és nem lehet kifárasztani, ennek ellenére, sosem rombol, és addig fekszik, alszik amíg nem szólok hogy csinálunk valamit.
2010. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Csak hogy kicsit megvédjem a kérdezőt: attól még, hogy valaki dolgozik például és nem foglalkozik 24 órát naponta a kutyájával, még lehet jó gazdi, akinek igenis való kutya. Ne legyünk ennyire szigorúak. És itt pont azt írta le a kérdező, hogy elég eltökélt és kipróbál sokmindent. Nem kéne lehurrogni, mert szerintem igazán próbálkozik, ezért írt például ide tanácsért.

De ez a robokuty megoldás engem is megnevettetett! :)

Én a bullmasztit ajánlanám, ha mindennap foglalkozol vele, megsétáltatod, akkor utána henyél és/vagy őrzi a házat.

2010. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is dolgozok mint tisztességes ember, ennek ellenére olyan jellegű kutyám van mint a kérdezőnek mégis tökéletesen élünk együtt.
2010. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem lehet vele eleget foglalkozni, ezt be is bizonyítottuk az egynapos teszttel. fajtájára fel voltunk készülve, de ő egyedileg még munkamánabb mint a fajtája átlagban. nem rombol.
2010. jún. 23. 10:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj meg, de jót nevettem a próbálkozáson.

Nem sokat tudsz tenni, hiába fárasztod. Ha idősebb lesz, majd elfekszik a séta után. Fiatalság - bolondság.

A lányom míg gyerek volt, egy napos Pilis-túra után (ami neki kétszer annyi kilométer volt, mert ha kutyát látott, akkor odaszaladt, aztán vissza hozzánk)a buszon hazáig állva -én ültem, és beszélni nem tudtam a fáradtságtól- még tett egy kört a kertben, átszaladt 3 szomszédhoz, hogy a napot gyorsan elmesélje.

2010. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!