Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy állatorvos mennyiért jön ki?

Egy állatorvos mennyiért jön ki?

Figyelt kérdés
Ha pl. kihívom, hogy megnézzen valamit a lovon, de nem csinál semmit, mert végül semmi baja, nem ad gyógyszert vagy valami, akkor mennyibe kerül, hogy eljött? 5-10 ezer? Vagy nem szoktak ilyen esetben kérni pénzt?

2021. okt. 11. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem számtalan mindentől függ. Hogy ki/ hol/ mennyi pénzt fog ezért kérni. Ezáltal meg is válaszoltam az egyik kérdésed, hogy de ezért fog pénzt kérni és általában nem csak a benzin költséget fogja elkérni.
2021. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kiszállási díj minden állatorvosnál változó, illetve az sem mindegy, mennyire messze kell mennie az orvosnak. Ingyen nem megy ki senki.
2021. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Állatorvostól függ. Meg a hét adott napjától (hétvége, hétköznap). Meg a távolságtól is akár. Ha kiszáll, ha nem is csinál semmit, akkor is elkéri a kiszállási díjat.

Felhívod, és megkérdezed mennyiért megy ki. Erre szoktak válaszolni, nem ciki.

De komolyan nem hiszem el, hogy talán neked kérdező, van egy több milliós lovad, és ezen xarakodsz. Mert ha 10-20 ezer forint a kiszállási díj, inkább ki se jöjjön? :D Vagy elmúlik a baja vagy megpusztul? :D

2021. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog ingyen kimenni, állatorvostól és távtól függ, hogy mennyiért.

Mi Bács-Kiskunban vagyunk, itt 10 kilométeren belül 3 ezer a kiszállási díj, afelett 3 ezer plusz kilométerenként valamennyi (nem tudom pontosan, mennyi, mert mi benne vagyunk a 10-ben).

Olyan volt, hogy kijött az egyik lóhoz, kezelte, és megkértem, hogy nézzen már rá a másiknak a szemére, nincs-e vele valami, de nem kellett vele semmit csinálni, tényleg csak megnézte, azért nem kért pénzt. De ha csak ahhoz a lóhoz jön, elkérte volna a kiszállást.

2021. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs lovam, nem is szeretnék az elkövetkezendő pár évben, csak érdekelt. Kőshönöm.
2021. okt. 11. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiszállási díjat felszámolja akkor is ha nem csinál semmit.

Amúgy meg nálunk pl 5 doki van, abból 1 az aki hajlandó házhoz is menni.

2021. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiszállási díjat számolnak, elég sok tényező befolyásolja. Igazából tök mindegy, hogy milyen állatról van szó, ha már ki kell jönnie.
2021. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!