Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet egy ló sánta/nyomhat a...

Lehet egy ló sánta/nyomhat a lába attól, hogy fel van törve az egyik körme?

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
A lónak patája van. .
2023. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
30%
Kedves 1/1 az igaz de attól még lehet sántafikáló
2023. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Thunderfairy ***** válasza:
Biztos hogy lehet.
2023. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked lenne egy vágás a talpadon, akkor vajon hogyan járnál?


Ennyi ésszel és hozzáértéssel miért kell lovat tartani?? (Amúgy azt tudod, hogy a sántasággal az a legkisebb probléma, hogy nem szép és igen súlyos problémákat okoz, ha nincs kezelve?)

2023. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És sántíthat/nyomhat az ellentétes lábpárra is? (Pl. Jobb hátsó törik fel és a bal elejére nyom)?
2023. júl. 5. 22:05
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


A ló nem egészen úgy funkcionál mint az ember, állatorvos és patkolókovács is mondta már, hogy ez nem okozhat sántaságot. Tapasztalatokra lennék kíváncsi elsőkörben, nem leugatásra.


Egyébként nem is értem miből gondoltad te azt egyáltalán, hogy én nem lennék képben a súlyos problémákkal. Bele kellett volna foglalnom egy regénybe az egyetlen kérdésemet azért, hogy meggyőzzelek téged, vagy mi?


"Ennyi ésszel" és ilyen hegyi ősember viselkedéssel meg kommentelni nem kéne inkább szerintem

2023. júl. 5. 22:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

" állatorvos és patkolókovács is mondta már, hogy ez nem okozhat sántaságot."


Akkor mi értelme a kérdésednek?

2023. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Annyira látszik, hogy se lovad, se tapasztalatod..

Minden egyes orvos akit kihívsz százezrekért mást mond. Mindegyik csak találgat. Szintúgy egy patkolókovács véleménye is rengeteg ponton vagy éppen teljesen eltér egy állatorvosétól.


Ezért kérdezek itt, hús-vér lovas embereket, ne olyan kommentelgessen aki életében 2x látott lovat légy szíves.

2023. júl. 6. 05:25
 9/18 A kérdező kommentje:
Egyébként is kit érdekel, hogy patát vagy körmöt írtam? Ne ilyeneken akadjunk már ki. Azt tudtad kedves első, hogy annak ellenére, hogy patája van mégis "KÖRMÖLNI" szokták?
2023. júl. 6. 05:26
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

"És sántíthat/nyomhat az ellentétes lábpárra is? (Pl. Jobb hátsó törik fel és a bal elejére nyom)" ez az egyik leggyakoribb dolog.

te hány lovat láttál már életedben?


"hús vér lovas emberek" szerinted itt azok vannak?

2023. júl. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!