Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok ezekről a lovas...

Mit gondoltok ezekről a lovas könyvekről?

Figyelt kérdés

Melyeket a Herman Ottó Intézet (FVM) adott ki, szeretném szélesebb körben terjeszteni a tudásom.


[link]


[link]


[link]


Róluk mondjuk...



2023. aug. 8. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább a "Lovasakadémia" sorozatot ajánlom.
2023. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Őket venném szivesebben, de egyszerűen amilyen témákat ezek a könyvek feldolgoznak, a Lovasakadémiából már azok nem kaphatók/horror áron vannak...
2023. aug. 9. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya dolog, de ezer helyről letölthetőek ezek a lovasakadémiások.


Múltkorjában volt itt egy idióta, aki meg a lovasakadémiás és egyéb klasszikus könyveket simfelte, szóval ki tudja, mit higgyen az ember, ha tanításra szorul. Mert ha el tudja dönteni, akkor nyilván van már annyi tudása, hogy nem is kellenek már tudorok.


Egyébként a lényeg ugye az lenne, hogy mit mond az, aki könyvet írt. Én sajnos e három könyv szerzőiből csak egy nevet ismerek, őt sem maga miatt, hanem egy családtagja vagy névrokona miatt. A könyveket sem ismerem.

2023. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem 3-mas, de köszönöm a hozzászólásod!
2023. aug. 9. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Lovasakadémia sorozat könyvei közül tényleg sok fent van online formában is a neten. Illetve mi abból tanultunk én is ajánlom őket. Ezeket amiket küldtél csak könyvtárában láttam, az utolsóba bele is lapoztam. Szerintem ezek is jó könyvek; ha olcsóbb illetve ezeket nézted úgymond ki akkor hajrá.
2023. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!