Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Be lovagló szakember Kecskemét...

Be lovagló szakember Kecskeméten vagy környékén? Egy jó, képzett, be lovaglással foglalkozó ember mennyit kérhet kb. egy 4 éves magyar félvér kanca be lovaglásáért?

Figyelt kérdés
én úgy tudom, hogy ez a be lovaglás hosszú folyamat, először pl. futószárazással kell kezdeni. Ha egy lovat egy ilyen hosszú folyamattal be akarok lovagoltatni egy szakemberrel, az mennyibe fog kerülni kb. És mennyi idő? A be lovaglás alatt ott, annál az istállónál lenne tartva a lovam, vagy az órákra kéne vinni, vagy a lóhoz járna ki az ember?
2012. júl. 28. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

ezt a belovagló dönti el, hogy neki melyik jobb

én nem kértem belovaglót a lovamhoz...saját magam lovagoltam be, nem is lett elrontva

2012. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és hogy? én szerintem nem lennék rá képes, még nem vagyok profi
2012. júl. 28. 18:26
 3/8 anonim ***** válasza:
futószárazást, alap dolgokat (nyereg hozzászoktatása, kantár hozzászoktatása stb) te is meg tudsz csinálni ha már saját lovad van(gondolom van némi tapasztalatod...) Belovaglók meg mindegyik más árat kér, ez attól függ mennyi időt foglalkozik a lóval, hányszor stb. Általába od amennek ahol van a ló, tehát érdemes környéken keresgélni belovaglót.
2012. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én se voltam profi, elolvastam jó pár könyvet, aztán volt magam mögött egy olyan oktató, aki már lovagolt be csikót, tehát tudott segíteni, ha elakadtam
2012. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én futószárazni nem tudok, az a baj :/
2012. júl. 29. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:

kérj meg egy tapasztaltabb lovast, hogy segítsen, vagy ismerőst

nekem olyan erős volt a csikó, hogy megkértem a lovasiskola tulajdonost, hogy segítsen futószárazni, hogy ha el is esek, akkor meg tudja fogni, hát majdnem elrántott a csikó

2012. júl. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de nekem nem lovardában, hanem a papámnál van a ló...
2012. júl. 29. 11:05
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor kérd meg a papád, hogy kicsit segítsen, nem kell sok mindent csinálnia futószáraznál, elég ha áll melletted vagy mögötted, hogy ne tudjon a ló elrántani
2012. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!