Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lányok miért szeretik...

A lányok miért szeretik enyire a lovakat?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy a fiuk nem, meg hogy minden lány igen. De én szerintem több lány szereti a lovakat, mint fiu. De nem biztos! Elhiszem, hogy a ló, egy szép gyors kecses állat, de mi olyan nagy szám benne? Lehet rajta lovagolni, szeretgezni, etetni, meg biztos a ló is szereti a gazdáját, de miért pont a ló? Van egy pár lány ismerősőm, és anyira ló mániásak, hogy szerintem előző éleükben lovak voltak. Én is szeretem az állatokat, meg a lovakat, de ha meglátok egyet, nem szaladok oda, hogy jajj de aranyos. Csak ugy jó, ló. És mégis, menyire drága egy olyan. Halottam, hogy több százezer. Hát, tudom, hogy valaki autót vesz millókért, meg házat, de azért, én egy lovat nem vennék, mondjuk lehet, hogy jobban járnék, mint egy autóval. Mégis, a lónak kell oltás, meg kaja, meg csutakolni meg miminden mást, oltás...stb. Gondolom nem pár ezres. De, mégis miért pont a ló? Szerintem egy szarvasmarhát, is ugyan ugy lehet etetni, szeretgetni, ráülni, mint egy lóra. Nem olyan gyors, meg más típus, de azis nagy állat. Mpndták, már nekem, hogy menjek el lovagolni, és megtudom miért jó, a ló. De nem nagyon szeretnék, egyik ismerősőm lovagolt, megugrott a ló, leesetett és megrugta a ló. Hát, 6 törött borda, törött koponya, és orr. Még jó, hogy ránem lépett... Ezek után nem szívesen megyek közelebb egy ilyen jószághoz...

Miért olyan nagyon jó a ló?


2009. szept. 27. 22:27
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
37%

Nem kaptam fel a vizet , félre értettél nagyon!

Csak példát írtam!

Én nem írtam hogy lenéző vagy és azt sem hogy megbántásból írod !

2009. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
65%

Én lány vagyok és nem a lovakért hanem a tehenekért vagyok oda. Szerintem ők aranyosabbak. Nagyok, puhák, tejet adnak és van tőgyük. Mindegy!

!!TEHÉN FOREVER!!

2009. okt. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
22%

azért szeretik a csajok mert hosszú a farkuk xD

kül én szeretem az állatokat de a ló nem jön be inkább egy csűngőhasú malac

2009. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%

A ló magányos nőnek a szerelmet hozó jelkép.

Még ha nem is ismeri ezt a (feng shui) szimbólumot, mégis a tudatalattijában él.

Főleg, ha a ló fehér, ugye!

2009. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
41%
Én a bárányokért vagyok oda!Imádom a bárányokat!A lovakban nem tudom mi a jó,mi a szép,szeintem büdösek,félek tőlük hogy felrúgnak,és olyan fura a tekintetük...:S Sosem szerettem a lovakat és sosem ülnék fel egynek sem a hátára!
2009. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%

Mert: "Lóvá tesz az ember, és emberré a ló" ...bele tudnék kötni ebbe az idézetbe, mert az ember max. lóvá-tesz, átver.

Van egy csodálatos Barátom. Nem a tulajdonom. Nem ezért pengettem ki érte x ezer ft-ot. Hanem azért, hogy biztonságban tudjam. Maga a mese Ő. Sokat tanulok Tőle magamról, Róluk. Fanatikus vagyok és lány. Bár x éve még fiúnak néztek . :P

Annó mikor megjöttem erre a Világra, valaki megsúgta nekem a Titkot. A Titkot, amit minden természetes Élet tud. Ezt súgják a fák, erről szól a rigók dala, ezt táncolja el a mén, ezt csobogja a patak... egyedül az ember az, aki bár az első percben megismerhette, elfeledte, mert mi gondolkodunk.

Mert civilizáltan élünk.

Néhányan még érezzük, s keressük. Vannak akik a kertben lelik, mások a madarak között, egyesek a tengerek mélyén -de vágyom oda! vissza- és mint végül én is, sokan a négylábúak társaságában. Visszavágyunk az Őserőhöz.


Gyerekként -és azóta is- sok időt töltök lovak között. Már értem a beszédüket, de még nehezen beszélem, és már láttam pár mént táncolni, volt aki egy kancát csábított, volt aki fitogtatott, és más, aki a Napnak táncolt. Csodálatos látvány!

Életerő, derű, akarat, sebesség... a Végtelen láthatatlan szárnyain...


Nem kell megértened. Mindenkinek van kattanása, de sose vágyódj máséra. Tudom, csak kíváncsi vagy. Ez természetes.

Téged mi vonzz igazán?

2009. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
56%

Előttem kommoló, szerintem menj irónak/ujságirónak, mert nagyon szépen irsz xD

amugy meg én lány vagyok és azért csipem a lovakat, mert olyan szabadságot adnak. Mondjuk egy autó is, ha 200al mész vele, de valahogy a ló más. Melyik állat hátára tucc még felülni? tehén, elefánt-túl lassú, a zebra meg vadóc állat, ledob, nem lehet ráülni(ezért nem alkalmazták ilyen célra)

2009. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
38%

Amely felenged a hátára. :)

Másik favorit: motor. Minden mennyiségben. Veterán... :P

szépek

2009. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%

A lóval való kapcsolat alapja a kölcsönös bizalom. Hidd el annál jobb érzés nincs amikor a ló átugrik egy akadályt a kedvedért, holott azt is megtehetné, hogy ledob eltapos, stb. erejéből adódóan menne neki, de mégsem teszi. Ehelyett minél jobban meg akarja tenni azt, amit kérünk tőle.. Én kutyatartó is vagyok..és nagyon szeretem a kutyámat, de a ló is van olyan intelligens, mint a kutya hidd el. Ugyanúgy köszönt, ha hazaérsz..és hatalmas dolgot tesz azzal, hogy engedi nekünk hogy dolgoztassuk...De nem szabad túlzottan kihasználni a ló bizalmát sem!!! És a ló is tudja mikor van baj, vagy mikor éles a helyzet..mint a kutyák... Amikor megérzik a bajt próbálnak segíteni.. és általában versenyeken is jobban teljesítenek, mint edzéseken, mert érzik a tétet..

Szóval ne ítéld el a lovakat..tényleg csodálatos állatok!

Egy lótulajdonos

ui.: Igaz, nem olcsó mulatság...de megéri. Ebből látszik, hogy az igazi lovasok komoly sérülések után sem mondanak le a lóról! (pl.: 2 helyen eltörik a karod..de már gipsszel felülsz a lóra)

2009. okt. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
84%

szerintem nem minden ember szereti a lovakat.

de aki szereti az nagyon.

szerintem ez ugy van mint minden más dologgal

valaki szereti valaki nem...

igaz hogy mostanában nagyobb lett az érdeklődés a lovak iránt mert az emberek többet megtudtak róluk stb.

szerintem ez nem úgy van hogy minden lány szereti mert ez nem igaz a barátnőm se szereti őket de én nagyon.:D

2009. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!