Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a lótápokról...

Mi a véleményetek a lótápokról? Esetleg tudnátok olyan forgalmazót ajánlani aki normális ár-érték arányban adja a tápot?

Figyelt kérdés

A mi a véleményetek a lótápokról kérdés alatt azt értem, hogy aki ilyet ad a lovának valóban hasznos, és tényleg jobb a lónak mint hogy valaki saját kezűleg keveri össze a szemes takarmányát. Gondolom nyilván könnyebb de jobb is?

Most kezdek bele a lóvásárlásba és a takarmányozásról nincs túl sok tapasztalatom, leszámítva hogy tudom mire való a zab a kukorica stb. Illetve nyáron is szeretnék a lovamnak szemes takarmányt adni, és úgy vélem ha nem csak ezt vagy csak azt adok neki hanem ilyen gyárilag összekevert tápot, jobb lenne neki. Vélemények? Szerintetek megéri az árát?

(nem azt várom h kész étrendet állítsatok össze a lónak, ami ennyi információval nehéz is lenne, csak kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra) .


2013. okt. 13. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egy lovad lesz akkor megéri megvenni a kész tápokat persze mellé keverhetsz még zabot vagy mást, mert azok jóval olcsóbbak és akkor nem kell annyi táp, így pénztárca barátabb a dolog, viszont azért mégis kap valami vitamint. De ha jó körülmények között lenne és majd tudna legelni, adnál neki répát, almát,... stb és egész nap lenne előtte széna akkor nem igazán van szükség még tápokra, max abrakra zab, árpa ... stb. Így is lehet gyönyörű egészséges lovad. De van aki a tápokra esküszik.
2013. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!