Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovagolhatok attól még hogy...

Lovagolhatok attól még hogy szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés
Profi szintig elakarok majd menni, Ugrani szeretnék stb :) és az gond ha szemüveges vagyok? mármint, hogy ilyenkor inkább vegyem majd le, vagy maradhat?

2013. nov. 13. 10:51
1 2
 11/15 Valletta ***** válasza:

Most miért baj az, hogy nem akarják, hogy beleálljon a szemedbe? Vagy ha mondjuk teniszeznél, kosaraznál akkor is viselnéd a szemüveget?

Nem arról van szó, hogy úgy nem mehetsz lovagolni, csak egy kezdő nem biztos, hogy gondol arra, mik történhetnek lovagláskor vagy a lovak körül és szerencsére vannak még olyanok, akik erre felhívják a figyelmét. Szerintem ez egy pozitív irány, de persze ezen is fel kell valakinek háborodnia...

2013. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Tenisz, kézilabda, kosár, sőt, küzdősport közben is viselem. Muszáj. (Foltokat látok nélküle.) Nem különösebben vagyok felháborodva, mivel engem hál istennek nem zavart el a szemüvegem miatt az oktatóm :),


de amit írtál, én óriási túlóvatoskodásnak érzem. Egy mai szemüveg nem üvegből van, ugyan széteshet, de a lencsék nem törnek, a szembe állni tuti semmi nem fog. Szerintem nagyobb az esély arra, hogy valaki terep közben egy ággal kivereti a szemét, amitől, ugye, én pl. implicit módon védve vagyok... (de a szemvédő nem szokott kötelező lenni):)


Na de ne vitatkozzunk ezen. Ha a kérdező le tudja venni, nyilván vegye le...

2013. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Valletta ***** válasza:
És a lencsét mi tartja...? :) Mert az törik, szúr... gondolom én, mert nekem nincs, de a bátyámnak van, 10 évente ha felül, mindig levetetem róla, mert rémképeket látok, ahogy lefejeli a ló (vagy ő a lovat) és az egész szerkezet szanaszét beleáll a fejbe... :/
2013. nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igazából én szemüveg nélkül jobban látok messzebbre, mint közelre.. Hát majd kiderül hogy lesz, majd az edzőmet is megkérdezem, hogy hogy lenne majd ajobb. Viszont most kicsit megiléyedtem, hogy írtátok hogy bele állhat a szemembe, vagy ilyesmi :OOO
2013. nov. 19. 15:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Természetesen! Egyik ismerősöm szemüveggel lovagol, és tiszta profi! Személy szerint én is szemüveges vagyok, és így lovagolok. Amióta hordom lovaglásra(mert eddig nem nagyon hordtam) azóta sokkal magabiztosabb lettem a lovon. És egyáltalán nem zavar, hogy rajtam van. :)
2017. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!