Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni lovagolni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 16:51
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Az én első lovaglásom alkalmával bedobtak a mély vízbe. Azt hittem, hogy egy zárt pályán, körbe-körbe fogok lassan sétálgatni egy kicsit a pacival. Nem így történt. Ez egy tereplovaglás volt és nagyon nem bánom, hogy nem a szokványos módon kezdtem el lovagolni. Ilyen esetben természetesen a lehető legnyugodtabb lovat adják alád és előtte megjáratják, hogy ne legyen nyugtalan.

Csodálatos volt, kb. 1 órát lovagoltunk dombon fel és le, erdőben, csapásokon át és leírhatatlan érzés, feledhetetlen élmény, amit kaptam. Szóval csak javasolni tudom, hogy ha szereted a lovakat és érdekel a lovaglás ne halogasd, kezdj neki minél hamarabb! Ha bátrabb vagy akár tereplovaglással is kezdheted, de ha inkább óvatosabban szeretnéd elsajátítani a lovaglást, akkor bármelyik lovardába bemész és lehet, hogy akár azonnal is tudsz majd lovaglóleckéket venni.

Sok sikert! Üdv.: kulcsártimi

2010. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
17%

álltalába ha beleállsz egy vödör vírbe és elszavalod a szóratot majd megiszol egy pohár teát megtanulsz lovagolni....

Istenem hogy lehet ilyen idióta nyomorék kérdést feltenni b+ szerinted hogy lehet?Elvonszolod a dagadt segged egy lovardába vagy lovas sulib aszt megtanulsz b+ -_-'

2010. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!