Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ausztriában melyik lovasboltok...

Ausztriában melyik lovasboltokba érdemes menni? Érdemesebb, mint pl. a Horzéba itthon?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Karácsony tájt megéri kiugrani Bécsbe, konkrét üzletet nem tudok mondani, mert mindegyik lenyomja az árakat. Szinte biztos, hogy olcsóbb, mintha itthon vásárolsz.
2014. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az SCS-ben van egy, de még csak kívülről láttam, elég nagy volt. A Horze szerintem drága és nem jó az ár/érték aránya, bár vettem ott jó cuccot, de az nem saját márkás volt. KEress rá az SCS-es boltra.
2014. nov. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Krämer. [link]
2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A Kraemerben voltunk tavaly és vettünk ott jó cuccokat csak az volt a bajunk vele, hogy csomó mindenből nem volt méretem. Pedig nem vagyok különösen kövér/sovány. Meg nem találtam olyan kobakot sem, ami tetszett volna, de persze ez meg ízlés kérdése.
2014. nov. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!