Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miskolc közelében hol lehet...

Miskolc közelében hol lehet megtanulni lovagolni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje szeretnék megtanulni lovagolni, csak nem tudom hol lehetne és milyen árban. Van olyan hely ahova szombaton is lehet menni?

2014. dec. 1. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Potyka Szilviéket tudom ajánlani, Kistokaj fele, Animal World Farm, azt hiszem a neve.

Kifelé indulva a városból, az Auchan (exCora) felé kell menni, azon túl lesz, bal kézre, táblával jelölik. Hétvégén is nyitva vannak.


Esetleg Nagy Bandó is jó, bár azt hiszem, ő drágább.


Amit még ajánlok: a Balogh ligetet kerüld el, messzire. Futószalag, nem tanítanak semmit, csak zötyögsz évekig, az edzők is csak jönnek-mennek...

2014. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És milyen árban vannak? :)
2014. dec. 1. 22:01
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
[link] én egyébként máshol lovagolok csak egy-kétszer jártam itt de nekem nagyon bejött. Szép tiszta nagyon aranyosak az emberek meg a lovak is. Többnyire mindent megtalálsz a weboldalukon:)
2014. dec. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Jehőmenti szintén pénzlehúzásról szól. Van egy szép fedelesük, de ez minden. Futószalag, Balogh liget 2...
2014. dec. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!