Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnék megtanulni lovagolni...

Szeretnék megtanulni lovagolni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptembertől szeretnék sportolni a lovaglás tetszett meg!

Hogy kezdjek neki? Budapesten lakok mit ajánlotok hova iratkozzak be? Egyszer ültem lovon 6 évesen egy kis pónin! Most 14 vagyok nem késő elkezdeni? Eddig jégkorongoztam de költözés miatt abba kellet hagynom! Ha jól megy a lovaglás majd a távoli jövőben vegyek saját lovat? Lehet tartani lovardába vagy hogy van ez? Otthon kell tartani? Nagyon kezdő vagyok ilyen témába! Előre is köszönöm a segítséget! 14/L


2014. júl. 8. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:

A lovaglást szívvel-lélekkel kell csinálni ahhoz, hogy nagyon jól menjen, összhangban a lóval. Itt azért egy érző lénnyel kell dolgozni, melynek van saját akarata is, nem ütővel és koronggal.

Ha hirtelen megtetszett, akkor olyan hirtelen meg is unhatod, persze egy próbát megér. Nem vagyok pesti, így lovasiskolákat sem tudok ajánlani.

Hogy vegyél-e lovat, az is sok mindentől függ, hely, pénz, idő, továbbra is szeretni fogod-e ezt a sportot... Ezt sem tudja neked senki megmondani, majd ahogyan érzed pár év múlva.

2014. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először is keres egy jó edzőt. nem késő elkezdeni, van olyan aki 19-20 évesen kezd neki. a saját lovon még ráérsz gondolkozni, majd 6-7 év múlva vissza lehet térni rá. otthon is lehet vagy lovardában is, ez már részlet kérdés. annyit még, hogy ha otthon tartod kapásból kel 2 ló, nem elég 1.
2014. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
akadémia lovasiskola :)
2014. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő! Igen az lesz ki próbálom az akadémiát? tudsz róla valami bővebb információt netán oda jársz?

mindenkinek zöld kéz :)

2014. júl. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!