Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Elméleti kérdés. Mi van ilyenkor?

Elméleti kérdés. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha pl én lovardában tartom a lovamat, és mondjuk hetente egyszer, kétszer kimegyek hozzá ,ugye ők gondozzák a lovat. De mi van ha a ló bekólikázik, az állatorvosi költségeket nekem vagy a lovardának kell fizetnie?

Lovan sincs, csak elgondolkoztam ezen :)


2015. dec. 15. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Az állatorvosi költségek téged terhelnek és a patkolókovács is. A lovarda a lovadat csak ellátja (etetés, itatás, almolás, karámozás), valamint biztosítja a pályát és az eszközparkot. Minden más téged terhel.
2015. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem az én hibámból betegszik meg a ló, hanem ők rontják el az etetést például.
2015. dec. 15. 21:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod bizonyítani.
2015. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ők rontják el az etetést, olyan ló is bekólikázhat amelyiket már 20 éve ugyanott és ugyan azon a kaján tartják.

Ha valami olyasmi van amire tényleg van egyértelmű bizonyíték hogy ők rontottak el valamit akkor lehet velük beszélni, de nem hiszem hogy ilyenen érdemes összeveszni egy bértartó hellyel.

2015. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a takarmányozás miatt gond van akkor nem csak a te lovad hanem az összes megbetegszik. Ilyenkor esetleg az övék a balhé de ez kb 1 % esély . 99 százalékban ha megbetegszik a ló te fizeted a tolvaj állatorvost. Ha a lovarda mindenkinek fizetné becsukhatná a kapukat. Ezért nem tudnak sokan lovat tartani,az egészbe ez a szépség hogyha lebetegszik fizesd az állatorvost.
2015. dec. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 16. 07:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a lovad kólikázik, akkor először gyorsan felhív téged a lovarda, hogy mi legyen utána egyből a dokit, aztán a számlát már te fizeted. Enyhe kólika esetén megúszhatod pár 10-sel, de ha műteni kell, akkor már több 100 ezer a költség.
2015. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tiéd lesz minden költség
2016. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!