Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet western nyereggel...

Lehet western nyereggel ugratni? Valamint távlovagolni jó úgy?

Figyelt kérdés

Imádom a western lovaglási stílust de ugratni is imádok. Nem akarnék nagyot csak ilyen 70-80-cm-ket

Köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 21. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet vele de nem arra találták ki.
2017. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
Ugrani semmiképp!!! Nem csak nagyon kényelmetlen de balesetveszèlyes!
2017. jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Mindenkinek. Nincs valami ötletetek nyeregnélkül vagy ilyesmi majd tavasszal szeretnék vele ugratni. Ősszel már ugrottunk szőrén 50-cm
2017. jan. 21. 16:37
 4/21 A kérdező kommentje:
Patrac megoldás lehet?
2017. jan. 21. 16:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót a hátának. Ugrani minimum egy univerzális nyerget szerezz be akár használtat.
2017. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Távlovaglásra tökéletes, ugrani viszont én sem ajánlom!

Milyen patracra gondoltál?

A csikós patraccal semmiképp sem ajánlom.

Viszont patracból van a barefootnak is és azzal lehet. Az nagyon jò a lónak. Viszont ahoz elég jól kell lovagolj mivel azon nincs kengyel.

Olyan mintha szőrèn ugratnàl vègülis csak kényelmesebb neked is meg a lónak is.

Ha komolyan szeretnél az ugratással foglalkozni akkor minimum egy univerzális nyereg de a legjobb kétség kivül az ugrónyereg.

2017. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóval ha a western lóra rá rakok egy univerzális vsgy ugró nyerget de attól még westernbe lovagolom akkor tudok ugrani? Én olyan patracra gondoltam amivel lehet ugrani egy ilyen fajtát linkrlnétek mert nem igazán tudom melyiket lenne érdemes
2017. jan. 21. 20:40
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó válaszod zavaros. Western stílusban lovagolod, de ugratni szeretnéd? Kicsit olyan ez a vaszod,az jön le belőle, mintha azt kérdeznéd, hogy ha ráraksz egy ugrónyerget a western stílusúra lovagolt lóra, akkor fog tudni ugrani.

Mert ha pl nem ugrott még , akkor nem attól fog megtanulni ugrani ha ugrónyereg van rajta. De gondolom nem így gondoltad. :)

2017. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem,nem nem akarok összezavarni titeket szóval az előző válaszolók azt írták (ha jól értettem) hogy egy angol stílusu nyereggel már ugorhatok nos mivel ismétlem WESTERNES lovam van de szeretnék vele ugrani csak ilyen 1-2hetente pár 70-80-cm-es akadályt ahoz most akkor jó lenne e egy ehez megfelelő patrac mivel írtátok h a western nyereggel életveszélyes.


Helyes írás bocsi!

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 21. 20:59
 10/21 A kérdező kommentje:
Meg az elejét elírtam *# nem akarlak összezavarni titeket*#
2017. jan. 21. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!