Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáim megmergeződtek a...

Yldee kérdése:

A macskáim megmergeződtek a frontline spot on bolhairtótól! Mennyi az az idő ami kritikus? Mennyi idő után nyugodhatok meg?

Figyelt kérdés

Kedd óta vannak kezelve! Minden nap kaptak ellenanyagot, az egyik 2x infúziót. És addig kapják az ellenanyagot amíg muszáj. Ma már ettek, és az egyik ivott is valamennyit. A doki szerint figyelni kell őket nehogy visszaessenek!

Mennyi idő a kritikus ilyen esetben, tapasztalataitok szerint? Nem tudok megnyugodni



2019. szept. 26. 14:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A cicák rendbe jönnek,de lehet hogy az eladora ráboritanám az asztalt...
2019. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a hasznos válaszokat! Ma már ettek, egy egész kis 110grammos löncshúst meg egy kis dobozos májkrémet. A lány egy keveset dorombolt is már, mostmár folyamatosan iszik, a fiúnak már nem viszketnek annyira a fülei meg a feje!(egesz éjjel masszíroznom kellett neki) annyi van hogy most még kábák. Nagy sokk volt ez mindannyiunknak! Az orvos azt mondta hogy nem szabad elbízni magunkat, figyelni kell minden apróságot, nehogy visszaessenek! Figyelek is mindenre! A fiú már játszott velem egy kicsit az előbb! Permetrin mérgezés... Megb@%=om a száját az eladónak. Mert ha nekem nem is, neki tudnia kellett! Bár én meg ragaszkodhattam volna ahhoz hogy csak macskás kell! De ha figyelmeztet hogy bajuk lehet akkor soha nem veszem meg!! Remélem minden rendbe jön! Szorítsatok!
2019. szept. 26. 21:41
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Szorítunk. De kérlek, legalább addig adj nekik valami minőségi eledelt, amíg betegek!
2019. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben lesznek csak időbe telik. A löncshús meg a májkrém az nem embereknek való kaja? Mert akkor lehetnek bennük fűszerek stb. ami nem nekik való. Figyelj oda, hogy mivel eteted kérlek. Nyugodj meg valahogy és figyelj rájuk. Mást egyelőre nem tehetsz, és várj türelmesen. Szorítok, hogy minden rendben legyen.
2019. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14es vagyok. Még csak annyi, hogy az elárusító nem normális ha ilyeneket mond. Nem szabadna ilyen helyen dolgoznia.
2019. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj most minőségi kaját adni nekik.

Én biztos, hogy az eladót számon kérném és nem beszélnék túl szépen vele...! Figyelj oda rájuk és szorítok én is, hogy minden rendben legyen! Kitartás!:)

2019. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, egy csomó macska meghal emiatt az eladó miatt! Le kéne állítani. A tulajdonossal kellene felvenni a kapcsolatot, mert aki ennyire felelőtlen, az nem biztos, hogy nem direkt rosszindulatból tesz ilyet...
2019. szept. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%

Jelentsd fel a francba.

Tudnia kell, egy csomó macska elpusztulhat miatta. Ráadásul egy csomó pénzedbe van ez az egész. Az idegeskedesrol nem is beszélve.


Tudod ki hagyná annyiban.

2019. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vannak a cicák?
2019. szept. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm az érdeklődést!Csak egyszer kaptak löncsöt amíg nem akarta enni.. valamivel rá kellett vennem őket hogy egyenek valamennyit.. Prevital prémium kajájuk van!Emiatt ne aggódjatok! Meg amiatt se hogy ráborítom az asztalt a csajra amikor már foglalkozhatok ezzel is! a cicák alszanak, elvileg teljesen megszűntek a tünetek,de amint észlelek valami kicsi tünetet, már hívom is a dokit! Nagyon kómásak, és sokat(egész nap) alszanak, de rettenetes trauma volt ez nekik is! Ki kell pihenniük. Folyamatos megfigyelés alatt vannak, nehogy baj legyen. Még jövőhéten is! Vitaminpasztát is kaptak,sok tejet és vizet is isznak, de egyenlőre ki kell pihenniük ezt az egész mizériát.. Jobban vigyázok rájuk mint az életemre!
2019. szept. 28. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!