Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bámul a cica minden ok...

Miért bámul a cica minden ok nélkül?

Figyelt kérdés

Nemrég óta van nálunk párommal egy kis cica nagyjából 9 hetes. Sokszor oda jön mellém és iszonyatosan mélyen csak néz a szemembe. Semmit sem csinál, csak bámul. És nem tudom az okát.

Elég betegeske szóval sokat gondozom. És rengeteget vagyok ezzel a kiscicával kettesben. Ápolom és szeretgetem. De sokszor csak oda jön és néz a szemembe. Miért van? Utálna?


2020. aug. 18. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kíváncsi, és figyeli, hogy mit csináltok.
2020. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ez számít rengeteget beszélek hozzá.
2020. aug. 18. 21:20
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem csak azt jelenti, hogy szeret :) macskák akkor nézik sokat az embert ha szeretik, kötődnek hozzá.
2020. aug. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a mamija. Lehet, ő így próbálja megérteni, hogy te milyen vagy, és elmondani, hogy hálás neked. De az is lehet, hogy fáj valamije és segítséget szeretne kérni tőled.
2020. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fájni nem fáj semmije voltunk doki néninél. Rossz utca cica volt a tesóival együtt. Ő megmenekült. De sajnos tesót nem fogadhattunk be.
2020. aug. 18. 21:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Van hogy éjszakákon is felkelek hogy foglalkozzak vele. Mert tudom hogy fent van. És sír.. Olyankor megnyugszik.
2020. aug. 18. 21:30
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lassan pislog a szemedbe, az azt jelenti, hogy szeret és boldog és most minden olyan békés a világban.

De ha bámul, akkor azt is nézheti, mit csinálsz.

2020. aug. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fú, éjszaka szerintem ne kelj fel hozzá, mert raszokik. A cicák éjjel nagyon aktívak, nem fog hagyni aludni, rajtad fog randalírozni :)
2020. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak addig ameddig pici. Mert megertem hogy milyen rossz lehet neki hogy elszakitottak az edesanyukajatol.
2020. aug. 19. 19:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy kiskorában fogod rászoktatni. Ha rájön, hogy amikor nyávog, akkor te felkelsz vele foglalkozni, felnőtt korában már hiába nem kelsz fel, akkor is zaklatni fog, és ilyenkor már nagyon nehéz leszoktatni róla.
2020. aug. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!