Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek érdemes?

Szerintetek érdemes?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok,egyedül élek,de gondolkodom egy cica örökbe fogadásán.Gondját viselném meg minden,de elég labilis vagyok,lehet hogy nem élek már soká.Természetesen jó kezekbe kerülne ezután,de arra gondoltam,talán annyit adnánk egymásnak,hogy nekem is elviselhetőbb lenne az élet.

2022. jan. 11. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha a kötelező oltásokat meg tudod neki adni és eteted, itatod foglalkozol vele akkor miért ne. Nagyon szórakoztató állat, főleg kölyökkorában. Az enyém mikor fekszek dorombol, rá fekszik a mellkasomra és "maszíroz". Szerintem szebbé tenné az életed, ha te is az övét. :)
2022. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Nincs annál jobb gyógyír, ha van egy bundás, szeretnivaló kis családtagod, aki boldoggá tesz. Mindenképp érdemes!
2022. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Csodás állat a macska (azt szoktam mondani, hogy az adja az otthon melegét), de nem mindegyik bújós, van amelyik tartózkodóbb, de időnként az is igényli a törődést, símogatást.
2022. jan. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt azért figyelembe kell venni, hogy vannak költségek is: alom, táplálék, hordozóketrec, ha pl. orvoshoz kell vinni, és az állatorvos is nagy kiadásokat jelenthet, ha szükség van rá. Ha meg esetleg több napra egyedül kell hagyni, kell valaki, aki naponta ellátja: kitisztítja az almot és megeteti a cicát.
2022. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vicces kedves állatok, nekem abszolút értelmet adtak az életemnek. Nem tudom hol lennék most nélküle. Csak ajánlani tudom.
2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 ZoraFox válasza:
Szerintem megéri. Ha van rá min. 8 órád vele foglalkozni, és biztos vagy benne, hogy foglalkozol vele, és nem "dobod" ki. Tudsz rá költeni (kaja, alom, játékszer, kaparófa, stb.) Játszol vele.
2022. jan. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy labilis??? Nem minden cica viseli jól, ha a gazdi minden indok nélkül mondjuk ideges és csapkod. Főleg új gazdi esetén.


Ha depis vagy az persze más, akár segíthet is a macska, az állatterápia bizonyítottan jó a léleknek.

2022. jan. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem csapkodom,alkesz vagyok.Ez nagyon zavarná,vagy hozzá tudna szokni?Tényleg azt szeretném,hogy jó sora legyen nálam.
2022. febr. 1. 08:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Alkoholizmus csak annyiban akadály, hogy nem felejtkezel-e el a gondozásáról? Mondjuk, piásan nincs kedved felkelni enni adni neki vagy kitakarítani az almot. (Ismerek olyan nagyivót, aki a kiskutyáját odasz@ratta az ágyra, mert nem volt kedve reggelente levinni sétálni.)
2022. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én elég fegyelmezett vagyok,pusztán arra voltam kíváncsi,hogy nem fog-e undorodni a cicus a piaszagtól.És vagyok annyira felelősségteljes,hogy amit bevállalok,azt teljesítem.(Felelős vagy a Rózsádért.)
2022. febr. 1. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!