Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 25.000 egy macska ivartalanítá...

25.000 egy macska ivartalanításáért reális ár, brutálisan drága, vagy nagyon olcsónak számít?

Figyelt kérdés

2023. máj. 30. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%

Ahova mi járunk (ExoPet), ott 29.000 a kandúrnak, és 50.000 a nősténynek.


Drága, drága - de egyszeri kiadás, eltörpül a cica etetése/almozása/satöbbi mellett (ha a teljes élettartamát nézzük), és nagyon jó a doki, megbízom benne.


Plusz rengeteg más betegség megelőzhető, pláne nőstényeknél - ha ne adj isten gennyes méhgyulladást, vagy egyéb más finomságot szed össze a cica, annak a kezelése sokkal drágább és hosszabb, mint az ivartalanítás. A becsúszott kiscicák gondozásáról és gazdikereséséről nem is szólva (hallottam sztorikat, hogy a szobacica kislisszolt, és meglepivel ért vissza)

2023. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve ivartalanítattam a kandúromat és a lány cicámat, a kandúr 6000 ft volt, a nőstény 14000 ft. Ez volt 5 éve...a legújabb cicánkat, kandúr, most januárban vittük el, asszem 8000 ft ot fizettem. Pest megye.
2023. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Fiesta-chan válasza:
Mi most visszük holnap a kandúr cicánkat Gárdonyba, nekünk 17.000 lesz.
2023. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!