Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezt a macskám?

Miért csinálja ezt a macskám?

Figyelt kérdés
Állandóan vakarózik és mosdik, csapkod a farkával... Az a helyzet hogy elpusztult mindkét testvére mérgezés miatt, már késő volt mire orvoshoz kerültek. Az egyiket látta is elpusztulni sajnos.. Lehet hogy ettől stresszes? Azt is láttam hogy földet evett.. Mondjuk eddig is szokása volt hogy mindent megpróbál mindent megenni. Nem vettem észre rajta mérgezés jeleit hacsak ezek nem lehetnek valamilyen kezdődő enyhe tünetek...valaki tapasztalt hasonlót?

nov. 27. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinti cica?

Bolhás.

nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bolhas, rendszeresen kezelve vannak és át is néztem a bundáját.
nov. 27. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor ugrált és csapkodott a farkával így mikor vedlett. Fesüld át, lehet a nyári bundát dobálja,nem csak tavasszal vált.
nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus stressz tünet a vakarózás, túlzott tisztálkodás és a farokcsapkodás. Hosszú távon káros lehet, viselkedés zavart és hugyuti problémákat okoz. Próbáld többet szeretgetni és többet foglalkozni vele ( már ha örül neki), de van amikor jobb ilyenkor békén hagyni őket. Lehet egy új macska jót tenne neki, lenne új barátja, de ha azt is van esély, hogy megmérgezik, akkor inkább ne tarts macskát.
dec. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig semmi probléma nem volt, új lakók jöttek a második szomszédba és a lakatlan házban elő állatok miatt lett méreg kirakva, az én macskáim pedig szerettek ott egereszni. A harmadikra vigyázok, de már szóltunk is nekik hogy mi történt, és megkértük hogy a továbbiakban ne tegyenek ki semmit, a szomszéd cicaja ugyanígy járt.
dec. 22. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!