Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámról nem találtam...

A macskámról nem találtam semmilyen infót a PetVetData oldalon, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Adott egy Romániából importált tuxedo macska (azaz erdélyi rokonoktól elcsórt tarka árokparti cica), aki még ott kint kapott chipet, hogy gond nélkül át tudjuk hozni a határon.


(Végül még csak rá se néztek... Ennyi erővel itt csináltattam volna. Na mindegy)


Most tudtam meg, hogy a PetVetData oldalon rá lehet szűrni a mikrochip vagy az útlevél számára, és így a nem állatorvosok is látnak néhány infót.


Az én cicámnál egyiknél se dobott ki semmit.


Ez csak amiatt aggasztó számomra, mert így ha neadjisten elszökne a cica, akkor lehet, hogy nem is fogják tudni leolvasni az adatait?


Állatorvosnl volt, ott be is írták a rendszerükbe a számot, de nem tudom, hogy mennyire kezelték komolyan a rendszerben. Leolvasni még nem kellett sosem, szóval nem is volt "tesztelve"


Majd viszem az éves oltására, akkor rákérdezek, de addig is itt érdeklődnék: előfordulhat, hogy a külföldi chip problémás?


dec. 27. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért lehet, mert külföldi a chip és Magyarországon még egy doki sem vitte fel a rendszerbe. Ha legközelebb orvoshoz viszed, kérd meg, hogy regisztrálja be a petvetdatába, mert így itthon tényleg nem találnák meg.
dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!