Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak egy rossz/felelőtlen...

Csak egy rossz/felelőtlen gazdival történik ilyesmi?

Figyelt kérdés

A macskám megevett valamit, és egy 3-4cm hosszú cérna lógott ki a fenekéből. Próbáltam finoman kihúzni, de fájt neki és nem akartam nagyobb bajt okozni, így elvittem a dokihoz. Ott a váróban két ismeretlen öregasszonnyal beszélgettem és elmeséltem, hogy mi történt. Majd odébbálltam a sarokba telefonálni, és hallottam ahogy azt sutyorogják egymást között, "jaj szegény cica, ezek a mai fiatalok már egy macskára sem tudnak vigyázni".


Szerencsére a doki 5 perc alatt eltávolította, azt mondta nemigen lesznek komplikációk.



jan. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!
jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, a macskak mindennel eljatszanak, a kanapet is szalaira tudjak szedni, megesik az ilyen cicakkal, kutyakkal.
jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az öregek mindenre azt mondják, hogy a “mai fiatalok” , mintha ők nem pont ugyanilyenek lettek volna. Nem kell velük foglalkozni.
jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anno nagyanyám csokoládéval meg minden vacakkal tömte a tacskóját, de mi voltunk a felelőtlenek, amikor a kutyánk két lábra állva lerágta a fogason lógó pulóverről a cipzárt. Szerintem ennyit erről. Véletlen balesetek mindenkivel előfordulnak, te legalább felelősen kezelted, mert amikor láttad, hogy esetleg nagyobb baj is lehet, azonnal elvitted szakemberhez.
jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!