Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg ilyen magas láza van...

Tényleg ilyen magas láza van a macskának vagy rossz a lázmérő?kezeles alatt áll meloxydilt kap 3napja,de a fura kicsit és keveset eszik,megmértem a fenekébe és 41mutatott

Figyelt kérdés
Ez komoly lehet??reggel kapja a következő adagot mindig és teljesen tanácstalan vagyok mi legyen viszont mosakszik meg annyira nincsen letargikus hangulatban viszont nem tudom mivan és miért nem használ a gyógyszer eddig semmi baja nem volt segítsetek kérlek.

#macska #láz #Meloxydil
febr. 8. 20:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A meloxidyl egyébként láz csillapító is vsgy csak fájdalom és gyulladáscsökkentő??
febr. 8. 20:34
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A macskák testhőmérséklete 39 fokig normális, utána hőemelkedés és láz. Ha nem letargikus, akkor nem aggódnék túlzottan, de holnap egy telefon a dokinak nem árthat. (A meloxidylnek fájdalom-, és gyulladáscsökkentő hatása van, nem lázcsillapító.)
febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad kezelés alatt áll,látta akkor már állatorvos?

Mindenképp hívd fel az orvosokat, jobb a biztonság és fontos az egészsége

febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
38-39 a normális testhőmérsékletük. Ha 41,5 fok fölé emelkedik, az már életveszélyes a cicára nézve. Szerintem vidd el ügyeletre.
febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A Meloxidyl fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő. Nem csillapítja a lázat.
febr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Na az van,hogy szerintem a mérő is sz.r.kepzeljetek percenként mást mér.az előbb mar visszament 40,8ra aztán egy perc múlva 41,4volt rá 5percre meg 40,1.sztem ez nem jó.
febr. 8. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért figyeld a cicát és ha kell inkább vidd el orvoshoz, ez nem játék :/ Jobbulást
febr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindegyik érték láz. Vidd orvoshoz, kapjon lázcsillapítót.
febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy rossz a lázmérő, de tapasztalataim szerint a digitális lázmérők inkább alulmérnek, szóval messzemenően indokolt az orvos.
febr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Ma 16órára viszem.Lejjebb ment,de még mindig hoemelkedes/lázat mutat,de 5percen belül az előbb 39,2volt utána 39,8.Dokinal kiderül.Az lehetséges,hogy torokgyulladasa lehet vagy hasonló és ezért nem akar enni?reggel kétszer hallottam mintha köhögne,de ez ilyen éles hangú visítas szeru volt és ha nyavog is nincsen hangja.a Doki látta,hogy gyulladt az inye meg vmi van az egyik fogán és prüszkölt is,az elmúlt viszont most nincs hangja szegénynek,szerintem ez a gyógyszer kevés volt ide amit adott meg se nézte alaposan.
febr. 9. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!