Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg ilyen magas láza van...

Tényleg ilyen magas láza van a macskának vagy rossz a lázmérő?kezeles alatt áll meloxydilt kap 3napja,de a fura kicsit és keveset eszik,megmértem a fenekébe és 41mutatott

Figyelt kérdés
Ez komoly lehet??reggel kapja a következő adagot mindig és teljesen tanácstalan vagyok mi legyen viszont mosakszik meg annyira nincsen letargikus hangulatban viszont nem tudom mivan és miért nem használ a gyógyszer eddig semmi baja nem volt segítsetek kérlek.

#macska #láz #Meloxydil
febr. 8. 20:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Remélem nem kezelte félre a doki azt a szegény macskát és még él.
febr. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is remélem hogy jobban van már a cica.
márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem él,és bár fiv/felv volt nem hagy nyugodni a dolog…..
márc. 4. 20:18
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos betegen született szegény mivel az anyja is beteg volt és úgy hozta oda a kicsit is.Azt olvastam,hogy sajnos a betegen született kölykök nagyrésze nem éli meg az egy éves kort.ő csak fel éves volt mégis lelkifurdalasom van ,hogy talán ha máshoz viszem még Mindig élne,bár valószínű,hogy nala progresszív lefolyású volt a vírus és azért vitte el ilyen hamar.Eleve külön külön is nagyon durva vírusok,hat még a kettő együtt szóval lehet tényleg nem tudtak volna segíteni ,dehát láttam én mar ezerszer rosszabb állapotú cicát helyrehozni úgyhogy mistanaba nem fogok megnyugodni….
márc. 4. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!