Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknak mit szokott adni...

Macskáknak mit szokott adni az állatorvos hasmenésre?

Figyelt kérdés
Tegnap este elvittem a macskámat szűnni nem akaró hasmenés ellen és hajnalban rosszul lett és elpusztult. Én azt gondolom hogy elkezelte vagy valami injekció túl erős volt neki. Nagyon szomorú vagyok mert az igaz hogy megviselt volt szegény, evett és ivott is mielőtt elvittem de nem úgy nézett ki mint aki néhány órával később majd elpusztul.. Azt mondta hogy egy napig koplaltassam és harmadik napra jobban lesz. Hát ehhez képest ami történt az borzasztó. Folyton enni kért de nem adhattam neki, később hányt és fél óra múlva már görcsölt és elműlt. :-( Úgy bánt hogy elvittem hozzá,nem lehet igaz hogy ilyen súlyos baja volt. Egyszerűen kinyírta.
febr. 15. 04:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

"Nem írtam semmi sértőt - de egy semleges véleményt a vörös iszapig lepontozni szórakoztató és etikus - ugye?"


Ugye abban sincs semmi sértő, ha rávilágítok, hogy minden európai elkényeztetett gyerekre jut 1000 éhező afrikai, és ezért nem kell sajnálni senki fiát borját?

febr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

#9, ezért a mondatodért lettél lepontozva a vörös iszapig:


"Végül is csak egy rövid életű macska lett oda."

febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Na, mondjuk tanács kérdező, ha új állatorvost keresel:


Azt mondjuk tuti érdemes megkérdezni az állatorvosnál, hogy kedvemcekre vagy haszonállatra specializálódott-e.



Más a szemlélet.


Látod, itt is van, akiknek a macsaka fogyó eszköz, és van akinek családtag.

febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív válaszokat, nagyon bánt ami történt és közben találtam egy macskákra specializálódott rendelőt ahova vihetem volna. A veséjére labort is csináltak volna és UH-t mielőtt bármit kapott volna. Már bánom hogy abban a kétségbeesésben így döntöttem. Másoknak is azt javaslom hogy hasonló esetben ne egy majd lesz valahogy tipusú rendelésre vigye a kedvencét mert kidobott energia és pénz, ráadásul óriási nagy fájdalom.
febr. 16. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!