Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél év körüli kan cicus mellé...

Fél év körüli kan cicus mellé mennyi idős nőstény cicusban gondolkodjak?

Figyelt kérdés
Benti cica mellé szeretnék egy másikat, hogy ne egyedül legyen amíg mi nem vagyunk itthon. Másik fiút nem szeretnék nehogy esetleg nagy balhék legyenek ( tudom, hogy ez a nősténynél sem zárható ki). Éppenséggel azt nem tudom, hogy idősebb vagy fiatalabb nőstényben gondolkozzak. Vegyes cicagazdik tapasztalatait várom!

márc. 11. 17:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%

10-es, mi lenne, ha elmennél innen? Tanácsot nem tudsz adni, de az első válaszod óta kötekszel...


Kérdező: nagyjából egykorút, vagy fiatalabbat, és igen, összeszoknak.

márc. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
16%
A nőstény macskák nyolc hónapos korukban lesznek ivarérettek, a kandúrok másfél. Nálam az jött be hogy a fiatal macskámhoz egy nyolc-tíz éves kandúrt fogadtam be. Hogy miért? Mert a kanok ebben a korban már nyugodtabban viselkednek, okosak és nagyon meg tudja szeretni a társát. És ha esetleg kismacskájuk lesz a kandúr is elfogadja, sőt neveli, játszik is vele.
márc. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt viszed a másik cicát történjék meg az ivartalanítás. Nálunk a 2 ivartalan kandúr puszi pajti, a lány cicámmal vannak összetűzésik, főleg az egyiknek, ő is ivartalan. Régen amíg csak 2 cicánk volt jól kijött a lány meg a fiú is, igazából ha ivartalan akkor mindegy. Inkább személyiség függő mennyire csípik majd egymást. Lány cicám totál antiszoc, sztem mindkét kandúromat csak elviseli, de annak idején ideiglenesen volt nálunk egy vörös kiskandúr, na azzal nagyon jóban volt, együtt aludtak, mosdatták egymást, egy pisszenés se volt. Az a cica nagyon megadó természet volt, valószínű azért jöttek ki jól. A mostani kandúrok nem ilyenek nem is szereti őket 😃 szóval sztem személyiségfüggő h jönnek ki egymással. Most érkezik 1 hónap múlva a 4.cicánk hát kíváncsi leszek mit alkotnak 😃
márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!