Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt vele?

Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Fél éve van egy cicám. Nagyon játékos, dorombolós volt mindig. Ma nagytakarítást végeztem és egyedül voltam itthon, senki nem tudott foglalkozni vele ezért becsuktam a spájzba (az van kialakítva neki helynek, ott van mindene). Kb. 2 óráig volt bent, de nem ez az első alkalom hogy becsuktuk. Nem kicsi hely, kb 15nm és ablak is van rajta. Azóta viszont teljesen megváltozott, csak gubbaszt és nem eszik, nem is dorombol ha simogatom. A párom csak 10kor ér haza, akkor tudunk elmenni ügyeletre ha nem változik addig a helyzet. Nagyon aggódok és nem tudom elképzelni hogy mi történhetett hirtelen .😢😢 Lehet hogy csak megsértődött? 😢
ápr. 27. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Megprobalt felugrani az ablakhoz es leesett esetleg?

Vagy nem volt ott valami mergezo kaja, amit megehetett? Pl xilites rago, csoki, suti, mittudomen mi, ha mar spajzrol van szo.

ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem sokra mentünk az ügyeleten, megnyomkodta meg belenézett a szájába és ennyi, azt mondta nem lát semmit.. holnap elmegyünk a rendes orvosához.:(
ápr. 28. 15:40
 13/15 Bögyös Dávid ***** válasza:
Azóta mi történt? Elmentetek másnap az orvoshoz, és ő mondott valamit?
máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem kellett elmenni hála isten, mert másnap semmi baja nem volt. Azóta is rosszalkodik egész nap.:)
máj. 1. 19:03
 15/15 A kérdező kommentje:
Viszont az ablakpárkànyt kerüli, szerintem tényleg csak megütötte/meghúzta magát amikor leesett.
máj. 1. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!