Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Anyacica viselkedés?

Anyacica viselkedés?

Figyelt kérdés
Nem volt még soha macskánk, mert van 2 kutyánk és nem szertik. Viszont tegnapelőtt vettük észre hogy ide ellett egy cica a melléképületbe egy pici kartondobozba voltak. Adtam az anyának enni, elfogadta amikor eljöttem onnét. Tegnap sokáig nem volt itt az anya, átraktam a kicsiket egy másik dobozba és teztem bele rongyot. Az előző akkora volt hogy ülve szoptatta a kicsiket, mert másképp nem fért el. Közben a kutya is észrevette a macskát, és tegnap elhordta a kölyköket. Nem tudtam követni hova viszi, csak azt láttam hogy hordja el. Ma egész nap nem láttam az anyát, erre este megjelent. Odajött hozzám, nyávogott. Adtam neki enni, utána megengedte hogy simizzem de egyfolytába nyávogott rám nézve. Itt maradt az udvarban amíg észre nem vette a kutya.Mi történhetett? Nem találja a kölykeit?
máj. 14. 22:30
 1/3 Katona Dius ***** válasza:
86%
Tudja az, hova vitte őket, csak kaját kunyizott, hogy legyen teje. Ha érdekel a kicsik sorsa, annyit tudsz tenni, hogy ha megy el, óvatosan követed, vagy hallgatózol, nem hallasz-e valahol kiscica nyávogást. Ha hosszabb időre elmegy kaját keresni az anya cica, akkor a kicsik hamar elkezdenek nyávogni utána. Ha szerencséd van, meghallod őket. De amíg a kutyusok miatt úgy érzi, nincs biztonságban a kölyökcsapat, mindig el fogja őket hordani általa biztonságosabbnak vélt helyre. Nem hiszem, hogy messzire vitte volna őket, lehet hogy a padlásra, vagy egy jól eldugott zugba vitte pket, ahol szerinte a kuytusok nem férnek a kicsikhez.
máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem te voltál neki az attrakció, hanem a kölykeit kereste :/ jó lenne megtalálni őket. Hogy hagyhattad, hogy a kutya elérje őket? 🤦
máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nem tudjuk lekeríteni az udvart hogy a kutya ne menjen hátra. A kicsiket nem érte el, elég magasan voltak de az anyacicát többször látta itt az udvarban és elkergeti.
máj. 15. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!