Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kinek hány évig élt a cicája?

Kinek hány évig élt a cicája?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok fajtát is!
máj. 16. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Az enyém 19 év és 3 hónapot élt.
máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És milyen fatja volt?
máj. 16. 15:26
 3/17 anonim ***** válasza:
12%

És milyen fatja volt?


Egy afgán juhász volt.

máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egy Ragdoll cicám van.(Ő az első macskám) Ő még nagyon fiatal, szeptemberben lesz 2 éves. A várható élettartama 17 év körülre tehető. Hálistennek nem egy túltenyésztett, és nem is beteges fajta, így bízunk benne,hogy sokáig velünk lesz.☺️
máj. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
10 evig elt, sima hazi. Vegul a leukozis vitte el sajnos, 1 evesen fogadtuk orokbe, addig kinti volt, nalunk benti.
máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy kinti macska nincs. Ha kint van és oda megy, ahova akar, akkor az kóbor. Aztán, ha nem megy haza és meghal, közlik "hát kinti macska volt"... Basszus, ilyen felelőtlen embereket, sose értitek meg a lényeget!
máj. 16. 15:42
 7/17 A kérdező kommentje:
#5! Ezt természetesen nem rád értettem, csak értsd meg, ilyen nem létezik.
máj. 16. 15:43
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Leírta,hogy náluk benti volt!!! 1 éves koráig utcán élt,kóbor macska volt. Ők BEFOGADTÁK és bent tartották csak!!!

Mielőtt felelőtlennek titulász bárkit, értelmezz!

máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk a macskának kint a helye. Néha bejöhet szétnézni, de alapvetően kint csavarog egész nap. Max 3-6 évig élnek. Utána vagy elüti az autó, galamb tartó szomszéd megöli őket, vagy csak simán befogja valaki. Nem tudom mi lesz velük.

Fajta: szaporodnak a környék macskáival, szóval ilyen sima keverékek

Egerészni vannak ezek a macskák. Állatokat tartunk, a takarmányban hemzsegne a sok rágcsáló, de a cicák elintézik őket.


Lehet szörnyülködni, de faluhelyen ez a szokás. Nem zárjuk be a macskát a házba. Nem élnek sokáig, de legalább nem börtönben vannak. Ilyen a természet, a vadonban se éltek 20 évet ezek a jószágok.

máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

7-es, bocs, en szarok ra ki minek hivja. Orokbefogadtam a macskat, addig kint elt valahol valakinel, aztan menhelyen volt 1 honapot.

Majd nalam benti lett. Most vitatkozhatunk itt ezen hogy a kinti macska kobor-e vagy sem, de az en valaszom szempontjabol most komolyan ennyire erdekes?

Szerintem abszolut nem, de koszi a kioktatast.

máj. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!