Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy-két napos kölykök túlélhet...

Egy-két napos kölykök túlélhetik ha elválasztják az anyjuktol?

Figyelt kérdés
Kukába dobva találtam két kölyköt egy zokniba rejtve,és félek nem élik túl. Bármilyen tanács jól jön ! Előre is köszönöm !!!
2011. jún. 22. 22:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
És az mit jelent, ha az dobozukban, ahol tartom őket, háton alszanak ?... Remélem nem haldoklásuk 1. jelei :-s... amúgy az eggyiken észrevettem ha igaz egy bolhát, de nem sikerült kiszedni... gondolom az sem tesz jót :|
2011. jún. 25. 10:33
 12/23 anonim ***** válasza:

Akkor férgek is lehetnek... :-(

A bolha közti gazdája a férgeknek!

Vigyázz magadra, sűrűn moss kezet, mert Te is bekaphatod!

A többiek már leírták a mi a teendő a kölykökkel.

Ha úgy látod, hogy szenvednek, esetleg ha meg tudod mutatni állatorvosnak, és azt mondja, hogy nem fognak életben maradni, akkor inkább altassátok el.

De azért hátha sikerül! Sok sikert! :-)

2011. jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
És mi lett a kicsikkel?
2011. jún. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy egy két naposan biztos, hogy nem élik túl. Egy két hetes kismacsek már igen.

Azért sok sikert!

2011. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem is van most egy kiscicám holnap lesz két hetes ő is szokott a hátán aludni.
2011. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
BOLTI TEHÉNTEJET SEMMIFÉLEKÉPPEN NE ADJ NEKIK. akkor tényleg semmi esélyük... Ha tudsz, szerezz be egy kis kecsketejet. Ez azért lenne fontos, mert ez közel olyan zsíros, mint a kutyatej (már ha arról van szó). Tartsd őket melegen, ez szintén fontos, és vigyázz rájuk:) Sok sikert (: Egyébként hogy vannak most?
2011. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
jujj bocsi:D azt akartam írni hogy macskatej :) nem tudom miért írtam át :D:D
2011. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
hát az eggyi már elég rosszúl néz ki, jó formán nem is reagál, meg se moccan :(( s a másik is kezd gyengűlni... a bal hátsó lába már telyessen merev :-s... meghalok :-s:((
2011. jún. 25. 17:12
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem meglepő. Ilyen kicsi kutyák, még nagyon az anyjukra vannak utalva. Kaphattak valami fertőzést is, és nagyon hiányzik nekik az anyatej, amiben minden benne van, amire szükségül volna.

Orvoshoz nem jutottál el velük végül?

2011. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
dehogy nem, de az is csak annyit mondott, hogy "meegmaradnak, meg életképesek..." :-s
2011. jún. 25. 17:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!