Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen az, amikor a babák...

Milyen az, amikor a babák elválasztják magukat?

Figyelt kérdés
Attól tartok, a bébim ez csinálja...
2010. febr. 23. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb dolog is elvonja a figyelmélt,rögtön elkapja a fejét,utána nehéz ujra "visszacuppantani"rá,később ez nálunk átment sirásba,aztán orditásba,feszitette magát ha csak meglátta cicizni kell.
2010. febr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok,mi ezt 3 hónapig játszottuk,utána jött a végleges leválsztódás.
2010. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekli a szopizás, egyre rövidebb ideig eszik.
2010. febr. 23. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem játszott a mellbimbóval és néh aúgy fordult valami után, hogy a szájában volt és húzta. De nálunk is megvolt a sírás és hogy rövid ideig szívta, aztán majdnem 1 évesen egyiknapról a másikra teljesen elutasította. Előző nap még 2-3 óránként kérte a fentiek szerint, aztán másnapra úgy üvöltött ha a cicit a szájához tettem, mintha paprikával lenne bekenve. Attól a naptól egy csepp anyatejet sem fogadott el,sem üvegből, sem tőlem.

Én később megtudtam, hogy valószínűleg hormonálisan változtam és ettől a tejem íze is,mert a következő héten megjött.

2010. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer csak elkezdte nem elfogadni a cicit. Azelőtt ilyen szinte sose volt, aztán egyre gyakrabban.

Kb. 10 hónapos korában kezdődött.

2010. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!