Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz bajuk a Tescos meg...

Nem lesz bajuk a Tescos meg az olcsóbb tápoktól?

Figyelt kérdés

1 éve ideszokott 2 kóbor cica, mindig jönnek enni. Sajnos nincs túl sok pénzem, főleg nem, hogy kóbor cicákat etessek, de nagyon megszerettem őket és aranyosak, hűségesek. Nincs gazdájuk. Csak a 100 Ft-os Tescosat, meg az olcsóbb konzerveket, száraz kaját tudok nekik venni. És azt is csak naponta egyszer, meg még adok nekik maradékot. Az a kérdésem, hogy nem lesz-e nagyobb bajuk ezektől, mert (mint már említettem) nincs pénzem. Sőt, ivartalaníttatni kell őket (mindkettő nőstény), mert minden évben jópár kiscicát hoznak világra a környékre, és őket tényleg nem tudom etetni.

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 21. 20:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó Istenem, de aranyos vagy:) Merrefelé laksz?
2011. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
De segítenék én is! Merre laksz, tényleg? :) Szerintem nem lesz bajuk egyébként... hisz azt az ételt is át kellett vizsgálni, hogy ehető legyen, nem?
2011. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is az olcsóbb cicakonzerveket veszem évek óta.Nagyon egészségesek,sőt a konzervtől és a táptól,akármennyibe is kerűl,szép lesz a szőrük.Ha valaki konzervet vesz a cicájának,akár olcsót is,annak a szíve viszont mint a te esetedbe nagyon gazdag.
2011. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszállnék a kajáltató csapatba, ha a környéken laksz. Hány éves vagy? Én 13/L
2011. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem a legjobb minőségűek azok a tápok, konzervek, ettől függetlenül sztem bajuk nem lesz (nem minden cicó nevelkedik Royal-os kajcsin). Illetve menhelyen nem első osztályú kajával etetik őket. Talán nem lesznek 20 évig a "társaid", de úgy érzem, hogy szeretetben fognak élni melletted.


Sztem még hálásak is neked, hogy befogadtad őket, és hogy ezen felül az ivartalanítás költségét is kipréseled magadból (ha jól értelmezem amit írtál...), becsülendő dolog (keress ivartalanítási akciókat, akkor picit takarékoskodhatsz)!


Jó fej vagy, így tovább!!!

2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyonaranyosvagyhogy igyproballsz segiteni:)nemlesz tole semmi bajuk:)hányévesvagy ha megkérdezhetem?:)
2011. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajuk nem lesz ameddig kertes házban laktunk az én kóbor macskáim is azon éltek és szépek és egészségesek lettek. :))
2011. júl. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Persze,hogy nem lesz. Igazán rendes Tőled.

A nagymamák, akik szimplán nyugdíjból élnek, ők sem tudnak Royalt venni és mégis boldog a cicájuk:)

2011. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szolnokon a Széchenyi lakótelepen is szokott etetni egy öreg néni az ovinál. Én csak sulikor tudok nekik kivinni kaját, kolis vagyok. Ha van kedve és pénze valakinek, szerintem nagyon sokat segítenétek vele. :)
2011. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha kedves kérdező megírja, hogy segíthetünk e valahogy, akkor én szívesen küldök cicakaját:)
2011. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!