Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után fog még...

Ivartalanítás után fog még párzani a macskám csak nem lesz kölyke vagy nem fog párzani?

Figyelt kérdés
2 éves lány cica
2009. ápr. 28. 13:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 28. 14:27
 12/20 anonim ***** válasza:
Amelyik macska olyan ingerszegény környezetben él, hogy az egyetlen dolog amivel "lekötheti magát" a tüzelés, és a párzás, az valóban bamba lesz ivartalanítás után. De ha van más amivel elszórakoztathatja magát, akkor nem lesz vele semmi gond. Akiket én ismerek nőstény macskákat mind sokkal kedvesebb lett az ivartalanítás után, szóval csak jó tapasztalatokat hallok.
2009. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánk még az első tüzelés előtt ivartalanítva lett. Ma is ugyan olyan játékos, bolondos macsek, mint anno (12éves már).

Úgy fél óra egy műtét nőstény cicáknál (ha jól emlékszem még), és igen, felvágják a hasát, úgy veszik ki a méhét, a petefészkeket. Nem túl nagy vágást ejtenek. A műtét után 10nappal kell vissza vinni az állatkát varratszedésre.

2009. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
köszi
2009. ápr. 29. 19:54
 15/20 anonim ***** válasza:
47%
Hát szegények frigidek lesznek ivartalanítás után!
2009. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nemm fog párzani,és így nyilván kölyke sem lesz:) én cicukám is ivartalanított,2 éves lesz,7 hónaposan már tüzelt,de volt egy petefészek cisztája is:(
2009. ápr. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi remélem már jólvan a cicus.
2009. ápr. 30. 19:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Párazni nem akar, viszont a kanok közeledhetnek hozzá, de azokat úgyis elhajtja...
2009. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Meg szeretném kérdezni hogy mi a helyzet az ivartalanított kandúrokkal?

Ők sem párzanak ivartalanítás után?

2021. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19

Nálam az egyik folyton megdugja a másik kandúrt. Már teljesen kiborító. Szerencsétlen macska befosik és hány utána. Az orvos megcsak széttárja a kezét. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz az ivartalanításuk után.

Előbb kiírtam ide egy kérdést, de az egyetlen, lenéző válaszoló jelentette a módiknak. Ez mondhatom, kva nagy segítség volt részéről....

2023. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!