Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicus messze a legjobb...

A cicus messze a legjobb háziállat?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy a kutya a 2.odik, de messze a macska után ,1.
2011. okt. 13. 12:35
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%

Ez ízlések és pofonok.

Egyébként nekem is a macska a kedvencem

2011. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
39%

Nekem midnkettő van és mindkettőt imádom, de a kutyát azért sokkal jobban. Mikor hazajövök valahonnan a kutyám majd leszed a lábamról, úgy örül nekem, a cica meg csak néz, max lefekszik, hogy simogassam. A kutyus mindiga közelemben akar lenni. És egyik sem büdös!!!

De nagy átlagban szerintem a kutyákat jobban szeretik az emberek.

2011. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
41%

Nekem mindenféle álltom van/volt, de macskám már nem...nem s szeretnék, nem az én világom...

Puhinak, szőrgombócnak ott a nyuszi, önállónak és bújósnak a kutyám (westie szóval macska méretű), hangoskodónk a tengeri malacom, harapósnak a teknőseim....tv helyett pedig akvárium...

És a kérdező akkora egyest érdemelsz biológiából....ha nem tudsz valamit legalább néz utána a neten ne itt égesd magad...

2011. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
-a
2011. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22%

kutyák szerintem messze verik a macskákat.

én nem tudnék pl macskasz@rral egy légtérben/lakásban élni,hiába kaparja el az alomban,undorító szerintem.a bútorokat is tönkreteszik,ha nem ivartalanítod őket undorítóan viselkednek(spricc,nyervákolás,ha tüzel)mindenhova felugrálnak,-az asztalra is-én onnan nem ennék...semmire se lehet megtanítani őket,nem lehet velük programot csinálni(kirándulás,úsztatás,sétálás,.sport)a házat se őrzik,hisztisek,hangulatingadozásaik vannak,érdek állatok tényleg.

nem volt macskám de nem is kell.viszont életem végig tartani fogok kutyát

2011. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

AKI MACSKAELLENES KOMMENTET IR AZ NE IRJON PLS

NEM FIGYELEK RAA!!!

2011. okt. 13. 15:21
 27/37 anonim ***** válasza:
76%
Erről én is olvastam vaahol azt írják, hogy a macska kedveltebb, valahol a kutya. Ez egyénfüggő. Nekem pl. mindkettő van de a kutyát nem tudnám a lakásban elképzelni, valóban büdösebb mint a macska. Mindkettőnek más a "funkciója" a cica szeretgetni való plüssgombóc, a kutya inkább munkára jó, őrzés stb. A kuyákból én személyszerint csak két fajtát tartanék a rotit és a pitbullt a többit inkább kerülöm. Szval mindkettő jó ha van szerintem ,mert az ember kedvétől függ hogy otthon az öledbe a cicussal együtt nézed a tv-t ,vagy kimész sportolni ,sétálni oldaladon egy testőrrel. :)
2011. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nagyon függ attól is milyen kutyát és milyen macskát választasz/van...

Nekem pl a kutyám lakásban van egyáltalán nem büdös (eskü) a macskám kint van (önszántából) és büdös, a kutyám sokkal szeretet éhesebb és szeretgetni valóbb...

2011. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
41%
Volt egy édi bédi kiscica a kuka mellett hazavitem féregtelenítés, orvos, oltás mindent mekapott, csak sajnos panelben laktam...együtt aludtunk meg minden, és egyszer csak megkatant már nem tudom mikor, de semmi előzménye nem olt...nem lehetett este kimenni a szobából mert megtámadott, de úgy igazán, mart harapott, többször kellett összevarratni magam, és ha vendég jött azzal is így bánt, csak hétfőn volt nyugtom tőle mert úgy félt a kukás autótól hogy a hűtő tetején lévő gyümölcsöstálból ki sem jött, ja és mikor tüzelt akkor kedves volt+ meg hangos és büdös....3 kórházi eset után kertes házba lett száműzve egyik ismerősömhöz, azóta eltűnt....Na én innentől kezdve nem szeretem a macskákat.....
2011. okt. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
88%
En is jobban birom a macskakat.
2011. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!