Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tervezem, hogy lesz cicánk az...

Tervezem, hogy lesz cicánk az albérletben, velem lakna egy szobában, de attól félek nem fog hagyni aludni, és minden reggel pl.7kor kel. Tapasztalattal rendelkezők írjanak, hogy hagy e a cica aludni, ha mindene meglesz a szobában?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 16:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy kijárhatna a szobából? :) Akkor szerintem mindenképp szerezz be egyet :)
2011. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Na ugye, hogy jól sejtettem... kedves.. első...
2011. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha lakásban szeretnél cicát tartani akkor gyakran javasolják, hogy egyből két cicát fogadj be. Mert amikor te dolgozol, addig ő halálra unja magát az ingerszegény lakásban. A zárt ajtókat tényleg nem szeretik.


Az én cicám kinti-benti. De eleinte csak a szobámban lehetett, de elképesztően ügyesek, most már az egész ház az övé. És oda megy ahova akar, ha valahol csukva van az ajtó akkor megőrül. Én nem tudok vele aludni, mert éjjel 3-kor kelt h ki akar menni, és ha megpróbálom elérni, hogy lenyugodjon akkor ahelyett hogy visszaaludna inkább felkelti a család többi tagját is. Szóval nálunk éjszakára nincs benn. Reggel bejöhet, szüleim adnak neki enni reggel 5-kor, és aztán első dolga felcsörtetni az emeletre hozzám és elképesztően hangosan nyávogni hogy engedjem be. Felkelek beengedem a szobámba, ilyenkor több lehetőség van:

- lefekszik és alszik

- simogatásra vágyik

- addig nyúz míg le nem megyek vele a tálkájához és ott kell állnom amíg meg nem eszi a kajáját. Vannak ilyen pillanatai mikor nem szeret egyedül enni.

- csak felébreszt, játszik valamivel (jó hangosan), aztán lemegy


Szóval minden cica más és más. És nincs recept rájuk, mert úgyis mindig az a vége amit ők akarnak. :)


23N

2011. okt. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szerintem belevágunk :) Napközben se lenne sokat egyedül, mert az eltérő órarendek miatt szinte mindig van valaki itthon :)
2011. okt. 28. 15:13
 15/16 anonim ***** válasza:
ha egyedül is hagyod, hagyjál neki játékokat. a miénk él -hal a játékegerekért, le se lehet lőni mikor adunk neki egyet. csak aztán ugy eldugja őket h mikro költöztünk legalább 6 egeret találtunk a szekrény mögött
2011. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem 3 cicám van.a 2 lány nagyon nyugodt,a fiu viszon az "agyamra megy"..:) nagyon rossz,ha éhes,addig csörög-zörög,amig meg nem unom és fölkelek...

Fontos:albérletbe jol gondold meg a cicát!Sajnos sok föbérlo ne értékeli és váltai is nehezebb vele.bár ha kitarto vagy,nem lehetetlen.de rengeteg állatot hirdetnek költozés miatt az állatvédök....

2011. okt. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!