Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! A lánymacskám...

SEGÍTSÉG! A lánymacskám jelöl! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

már tüzelt egy párszor, olyan 3szor kb. most megint elkezdte, annyira nem vészes a vernyákolása és nem is szenved egyáltalán látványosan mint eddig, de! össze-vissza jelölget, eddig azt hittem, csak képzelődök, hogy büdös van, vagy hogy a táskámba én borítottam valamit stb. mert mindig egy egy dolog volt csak, most viszont 2 napja az ágyamban is eszméletlen szag volt, a füzeteimen permetszerűen volt a folyadék, és az étkezőasztalon egy csomag algalap volt kibontva, és a csomagoláson láttam meg a sárga folyadékot..... könyörgöm, nyugtassatok meg, hogy az ivartalanítással ez megszűnik!!

és addig mit tehetnék ellene? :// legszívesebben elmenekülnék a lakásból..


2012. jan. 26. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítsd és nem fog jelölni. Már rég meg kellett volna tenni.
2012. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 26. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítással ez meg fog szűnni.

Addig pedig csak annyit tehetsz, hogy odafigyelsz.....

2012. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nincs macskám :D
2012. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én cicám is csinálja, pedig már egy éve ki lett ivartalanítva, állítólag ha nem akasrz kiccicákat, akkor nem szabad megvárni az aelső tüzelést sem a műtéttel, mer folytatni fogja utána is.. Nálunk ugyanúgy pródukál tüzeléses tüneteket időnként, de az tény, hogy közel nem olyan intenzíven mint azelőtt, de a segg emelgetés, nyávogás még mostanában is előjön.. Na meg ez a bosszú pisi, mert ilyenkor mehetnékük van...

Most visszük nemsokár a kiskandúrt is, mert ha ő elkezdi, tuti hogy macskapopsi magasságban mindent összepisil majd...

Ivartalanítsd hátha enyhülnek a dolgok és ő is megnyugszik, vagy ha van rá lehetőséged, engedd ki többször.

2012. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!