Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet távoltartani a...

Hogyan lehet távoltartani a teraszon nem kívánatos macskákat?

Figyelt kérdés
Hallottam macsariasztóról, de az Alphazooban, nem ismerik.
2012. ápr. 24. 06:53
 1/5 anonim válasza:
56%
Ez engem is érdekelne, mert a szomszéd macskák nálunk alszanak és pisilnek egész éjszaka... Egyébként egyszer pár éve kisebb növényvédő boltban vásároltunk egy sray-t amivel körbefújtuk a teraszokat meg az ablakpárányokat, nem teljesen csak macskákra volt alkalmas, hanyem nyest és kisebb rágcsálók ellen. Már nem tudom pontosan a szer nevét, de agrárbolokban biztos tudnak segíteni.
2012. ápr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ultrahangost ne próbálj, nem ér semmit. Állítólag a levendula szagot nem szeretik, esetleg spricceld körbe levendula illóolajjal a teraszt.
2012. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vált be a levendulaolaj, mellesleg drága is, minden nap kétszer lecsepegtetni vele mindent. :(
2012. ápr. 27. 07:09
 4/5 anonim válasza:
Addig, amíg le nem szoknak az erkélyedre járásról, háztartási boltban kapható Szalmiákszesszel locsold az erkélyed. Nem szeretik az ammónia szagot. Neked nem annyira kellemetlen, mint nekik, de elég hamar elszoknak onnan.
2012. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ki fogom próbálni. Bár kezdem azt gondolni, h nincs szaglása a macskánknak. Sem a tömény levelndulaillóolajat sem a macskariasztó sprayt nem érzi, simán beleszagol....Vetttem macskaűző növényt is. semmi. ott ül mellette.
2012. jún. 12. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!