Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már unom a macskám viselkedésé...

Már unom a macskám viselkedését, hogyan érhetném el, hogy a régi legyen?

Figyelt kérdés

Teljesen rám van szállva. Mindig ott van, ahol én vagyok, még aludni sem tudok tőle nyugodtan. Csak addig van nyugtom, amíg eszik.

kb. 2 hónapja csinálja ezt.

Először aranyosnak találtam a ragaszkodását, de mostmár kezd idegesíteni.


2012. jún. 11. 18:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Enyém is hasonló, de rá inkább időnként jön rá a gazdiimádat, valamikor meg le se.. engem :D De ahogy öregszik, egyre jobban szereti az embereket, 10 évvel korábban került hozzánk, akkor nagyon nem szeretett minket, az előző gazdája megtette a hatását (eltörte egy csontját, kiverte a fogait..) idő kellett amíg elfogadott minket, de most már imádja az embereket :)

Egyébként azt még hozzáteszem, hogy olyan szinten imádja a tejet, hogy ha ő inni akar, akkor addig nem hagy békén (komolyan, mindenhova követ, nyávog, kapálózik feléd, rádugrik) amíg nem adsz neki. Ráadásul én ott rontottam el, hogy langyosra melegített tejet kezdtem neki adni, úgyhogy ő a hűtőből kivett hideget már meg sem issza és követeli a langyi adagot :D

De amúgy imádnivaló, örülj neki, hogy így szeret a macskád! Ebből is látszik, hogy nem csak a kutya tud hűséges lenni! :)

2012. jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És nagyon jól teszi, hogy nem issza meg a hűtőből kivett hideg tejet. Bélgyulladása lehet tőle. ezért csak langyos vagy legalább szobahőmérsékletű tejet szabad adni neki. Persze csak akkor, ha nem okoz nála hasmenést.
2012. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: a 11-es hozzászóló vagyok, köszönöm a felvilágosítást, ezt nem tudtam. És nem, nem okoz nála semmilyen mellékhatást a tej. Csak száraz tápot eszik és amióta tejezik, már nem is jön vissza neki semmi (régen nagyon sokat felöklendezett).
2012. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!