Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám...

Mit tegyek ha a macskám fürdetéshez akarok szoktatni?

Figyelt kérdés
Most is fürdetem de nem szereti annyira. Mit ajánlotok mit csináljak vele hogy megszokja?

2012. aug. 24. 00:58
 1/5 anonim válasza:

Szerintem amelyik nem szereti az sosem fogja igazán szeretni. Nekem a mostani elviseli, de csak mert lusta. Egész addig harcol, amíg nem lesz mindenhol vizes, utána már úgyis mindegy neki és csak fekszik, nagyon aranyos tud lenni. :)


Talán jutalomfalatozással rá lehet venni, hogy legalább is elviselje. Találj valamit, amit nagyon szeret, és amúgy nem adsz neki, de nem okoz akkora problémát neked sem. És fürdés után mindig adj neki. De azt a dolgot csak akkor. Arra nem lehet rávenni, hogy szeresse a vizet, ha egyszer nem szereti, de így el fogja tűrni, már ha most még kis macska.

2012. aug. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy macskát minek fürdetni? Mosdik ő eleget..
2012. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek fürdeted? A macska mosdik magától is és tiszta. Megszokni nem fogja.
2012. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az elsőnek :) am azért kell fürdetni mert oké mosdik de könyörgöm a bundája előt a seggét nyalogatta kb. olyan h megnyalja az arcod miután a a seggét tisztította meg azért mégis jobb egy "illatos" macska mint egy szarszagú nem?
2012. aug. 24. 02:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem szokja meg és nem bírja birka türelemmel addig fürdesd hetente.max 1-2 hónap és nem lesz semmi baja a vízzel.
2012. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!