Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert pisil be a cicam az...

Miert pisil be a cicam az ágyra ha tiszta az alma? 3hete lakik itt es szobatiszta volt eddig de most 2 egymast koveto esten bepisilt az ágyba.

Figyelt kérdés
Ja es suket a cicus,tehat elmagyarazni neki nem tudom, pofozni nem akarom...
2012. aug. 26. 01:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy az elején még elfelejtik néha hova kell wczni. Az enyém is csinálja néha, de akkor többször ráteszem az alomra, addig amig nem oda pisil.
2012. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 borcsi02 ***** válasza:

Nálunk csak az akkor még nem ivartalanított fiú cicánk csinálta ezt,irdatlan büdöseket pisilt az ágyneműre.Én ezt egyfajta jelölésnek tudtam be,mert közben ő használta azért az almot is.Szerintem érezte a gazdik illatát az ágyneműn,és gondolta,megjelöli ő is a területet..

Nem tudom,milyen nemű a cicád,talán ezzel lehet összefüggésben. Vagy nem találja elég tisztának az almot,és ezért csinálja a dolgát máshol.Biztos hívogató neki a puha terület.

Nálunk előfordult olyan is,hogy egy fél napig nem voltak kiengedve,mert épp nem voltam otthon,ilyenkor hisztiztek,és szerintem akkor meg bosszúból pisilt csak azért is oda,elfelejtettem becsukni a hálószoba ajtót.:)

Szóval több oka is lehet,de szerintem próbáld állandó jelleggel szemmel tartani pár napig,és ha gyanúsan készülődik,tedd gyorsan az alomra.Vannak ilyen érdekes 'kilengései' a cicáknak,de ideig-óráig tart csak,és azért alapvetően meg tudják tanulni a szabályokat.

2012. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kislany cicusrol van szo es agyverzes kerulget.. Alom tiszta minimum 3szor van kiszedve egy nap.. Es hetente van az egesz uritve.. Kiengedni nem tudom mert panelcica.. Ti melyik alomra eskusztok? Marka es ar arertek aranyban..
2012. aug. 26. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kingstart használok, ez szilikonos, 2500-2700ft 10L. nekem nagyon bevált, mert 5 macskám van és ebből nem kell kivenni a pisit, csak a kakit, úgyhogy kevés vele a tennivaló, és egy 10L-es 5 macskára egy hétig elég. Tehát egy macskára akár egy hónapig is elég egy zsák.

Én is nagyon mérges voltam, mikor az új ágyra rápisilt az egyik kicsi. Az enyém is lány.

Még kevés ideje van nálad, időnként csináld meg vele, hogy egy egész napon keresztül 2-3óránként tedd rá az alomra. Az enyém minden alkalommal belepisilt, ♂gy másnap már szépen ment az alomra. Akkor csináltam ez vele, mikor láttam, hogy elkezdte kaparni megint az ágyat, mintha pisilni akarna, még jó, hogy észrevettem.

2012. aug. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!