Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért így viselkedik?

Miért így viselkedik?

Figyelt kérdés
A cicám már fél éves és hirtelen nagyon sokat változott a vaiselkedése.1 hónappal ezelőtt még bújt,nyalogatott,de most:karmol,fúj,morog,és harap.Valamikor szó szeint rámtámadott.Ez normális?(fiúcicáról van szó)

2012. nov. 17. 14:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Na gyönyörű... Nem elég hogy a másik kérdésében megtudtuk, mennyit szenvedett miattuk a macska, de ebből még az is kiderül hogy rugdosták.

És méghogy nem állatkínzók!

2012. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Ezek után még azt is el tudom képzelni hogy amíg a kérdező nem volt otthon, az apja verte agyon a macskát, hogy lelegyen róla a gond. Végülis könnyű azt mondani a gyereknek hogy az autó ütötte el.
2012. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Láttam ahogy elüti az autó.Semmit nem tudtok,hogy nálunk mi folyik!!A gyerekkorom romokban hever,nehogy már ahol jól érzem magam,ott is csak beszólogassanak!!!
2012. nov. 24. 20:24
 24/26 anonim ***** válasza:

Igen, láttad? Ezesetben hazudtál a másik kérdésben. Ott azt írtad, letakarva találtad meg a helyén, és nem tudod mi történt vele.


Hát, amilyen családban élsz, nem csodálom hogy sz.r a gyerekkorod...

2012. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem!!!!Olyan nehéz ezt felfogni??Lehet hogy ő is rossz körülmények között él,hiszen több száz ilyen gyerek van magyarországon..
2012. nov. 25. 18:35
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Kb 5 perces különbséggel válaszolsz a 2 kérdésre.

Miért jó hazudozni? Legalább itt lehetnél őszinte, hogy tudjunk segíteni. A hazudozás nem vezet sehová. Ezt tanítják otthon?

2012. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!