Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baj? Ez normális?

Mi lehet a baj? Ez normális?

Figyelt kérdés
Csöpögtettem pár bolha cseppet a macskámra, azóta mintha alig lenne benne élet. Nem ugrándozik egyfolytába, ahogy azt eddig tette, eléggé le van kókadva, valakinek volt már ilyen? Ez meddig tarthat? Az van írva a cseppre, hogy nem lehet ártalmas a macskákra, nem tudom ez mennyire lehet igaz....1,5 éves, és elég nagy macskáról van szó.
2012. dec. 15. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
A kezelés után közvetlen előfordulhat, hogy nem jól reagál rá, de utána elmúlik. Mikor csöpögtettél rá? Ha már eltelt több óra is, akkor nem attól ilyen a macskád. Lehet, hogy csak az időjárás miatt van, mert az enyém is fekszik egész nap pedig elég eleven egy kis dög :-)
2012. dec. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, megkönnyebbültem!:)


Tegnap este csöpögtettem, már akkor is eléggé el volt lustulva, gondoltam reggelre jobban lesz. Minden reggel arra ébredek, hogy rajtam mászkál, de most ez is elmaradt, csak feküdt...

2012. dec. 15. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Végre nem marják a bolhák, kipiheni magát. :)
2012. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak ez :)
2012. dec. 15. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!