Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám mért pisil minden fele?

A cicám mért pisil minden fele?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves ivartalanított kandúr cicám(egészen kis korába már ki lett ivartalanítva)..és most már lassan 1 hete csinálja azt, hogy rápisil az ágyra...most már ki lett zárva a szobából, akkor a szőnyeget pisilte le a fürdőbe, most h onnan is ki van zárva most a kutya fekhelyébe pisilt bele..miért lehet ez? Stresszes életmódja nincs benti perzsa cica a kutyával is nagyon jól kijön és biztos, hogy nem a jelölgetés miatt csinálja ezt...=/

2013. jan. 1. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__3803480-mi-t..


Ezt a kérdést javaslom olvasd el, szerintem az lesz a gond, mint azzal a macskával.

2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
go home cica, you are drunk!
2013. jan. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a linket is:) viszont szentem nálunk nem ez a probléma=/ mert megfázni 100% hogy nem fázhatott meg inni meg ugyanannyit iszik, és biztos hogy nem azért pisil be mert meglát valakit, mert most is egy fél órája..anyukám a kanapén ült laptopozott...a cica felugrott mellé odapisilt "elkaparta"(a takarón nem nagyon ment neki) és elment...és ő az almot is használja, meg a kakival neki nem volt gondja csak a pisivel=/
2013. jan. 1. 22:27
 4/15 anonim ***** válasza:
Az igaz, ott be is kakilt a macska, a lényeg az lett volna, hogy lehet, hogy vese problémája van. Nem is fiatal már. Érdemes lenne megnézetni egy orvossal.
2013. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vicuska87 ***** válasza:
30%
Vese, és húgyúti probléma, azonnal orvos, különben komolyabb is lehet a baj!
2013. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm és akk mindenképp elvisszük dokihoz még 1x köszönöm :)
2013. jan. 1. 23:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
igen sajnos nálunk is húgykő volt...gyorsan még holnap reggeldoki
2013. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, húgykő gyanús. Az én cicámnak is ez van és így kezdődött. Őt műteni is kellett... Ráadásul kifejezetten az ivartalanított kandúrokra jellemző ez a betegség.
2013. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is húgykő vagy vesegond. Majd írd meg, mi lett a cicával! Jobbulást neki!
2013. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

és a te cicádnál volt valami más megváltozás??=/ pl sokkal többet ivott, vagy bújósabb volt vagy valami??=/ mert nála ilyen még nincs, és azt olvastam h van ez a másodlagos/harmadlagos alom dolog..hogy kijelöl pár helyet magának az almon kívül=/ bár én is félek h beteg=/ mondjuk azon kívül h még 1-2 helyre pisil a természete ugyan olyan=/ és anyu még nem akarja dokihoz vinni mert szerinte

csak az alommal van gondja=/ mert h ez új fajta..de annyira már nem új mert már 1-2 hónapja ez van neki, és még csak most jött elő ez a probléma=/

2013. jan. 2. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!