Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit száraztápot mennyire...

Brit száraztápot mennyire szeretik a macskák, válogatós macskák? Benti ivartalanítottnak melyiket vegyem, Castrate vagy Indoor-t? Vagy keverjem a kettőt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 25. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyéim nagyon, bár én nem a Care, hanem a Rrémium változatával etetek. Ivartalanított macskának én mindenképpen speciális tápot vennék, úgyhogy a Castrate, vagy a prémiumból a Sterilised.
2013. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítottaknak valót vegyél, hogy mennyire szeretik azt nem tudom.
2013. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Lehetséges, hogy ennyi lenne az ára a 8kg-osnak? Egy másik weboldalon a Care is drágább volt, szintén nagy zsákos kiszerelés.

Ti honnan vásároljátok, mindenképp nagy kiszerelést keresek, ez az oldal jónak tűnik.

2013. jan. 25. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod, mi a vicc? Most néztem meg, hogy mi az összetétele a tápomnak. Nos, tök ugyanaz, amit a Care Castrate esetében az egyik oldalon találtam, pedig bárányosnak írták az oldalon. És az 1560 forintot fizettem a 1,5 kilóért. A cicák mindenesetre szeretik nagyon.
2013. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kép egyébként stimmel hozzá, azt kaptam ami látható.
2013. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyáknak is innen szoktam vásárolni, szintén Brit Prémiumot. Egy összeg felett nincs szállítás, van viszont hűségpont, amit időnként beválthatsz. Amit még nagyon szeretek náluk, hogy lehet az oldalon keresztül bankkártyával fizetni.
2013. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt írja ennyit kihoz a GLS 390Ftért, biztos van szerződésük. 10.000Ft felett ingyenes.

Akkor innen rendelek! Remélem az enyéim is szeretni fogják és le is adnak a kis zsákocskájukból, ami a hasukon csüng :D

2013. jan. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!