Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet száraztápot...

Hogyan lehet száraztápot készíteni házilag?

Figyelt kérdés
Annyit már megtudtam, hogy összetétele: száz grammja 26 gramm fehérjét, 9 gramm zsírt és 8 gramm szénhidrátot tartalmaz.

2013. febr. 14. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
na, 26 gramm tojásfehérje, 9 gramm zsír és 8 gramm kenyér összegyúr és lészen csoda
2013. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ahogyan vannak a neten sima kaja receptek akkor bizti vannak állatoknak valók is

pl:állatkaja házilag vagy vmi

2013. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Külön gép kell hozzá, száraztápot otthon nem lehet. De ha már úgyis otthon készíted, akkor inkább főzx neki, jobb az.
2013. febr. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 kutyäm van, en igy csinälom evek ota: kifözött teszta, tojässal, mäjkremmel, vagdalt hussal, reszelt sajttal. Neha rakok bele egy csomag disznozsirt is. Ezt akkor keszitem, ha eppen nincs otthon semmilyen kutya eledel. Joizüen megeszik mind: a 3 farkaskutya, 1 csivava meg a 2 puli.
2013. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van egy igen finnyás sziámi cicám. Imádja a Royal Canin tápot.

A csirkemellet is már csak finnyáskodva eszi meg,a csirke többi részét meg alig. A többi húst nem szereti, a keménytojást sem. A szardíniától rosszul lett. A tonhalkonzervet pedig egyáltalán nem eszi meg.

A húst nyersen, vagy félig megfőtt állapotban sem fogyasztja el.

Több száz kilométer távolságban vagyok olyan helytől, ahol tápot lehet kapni.

Hogyan tudom megoldani a táplálkozását? Mivel tudnám izésíteni a kaját, amitől olyan ízletessé válik, mint az a táp?

2013. febr. 14. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnél internetről rendelni? Nem tudom merre laksz, de mindenhova kiviszik.

Ha házilag szeretnél neki ételt adni, nézz utána a Barf etetésnek.

2013. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Biztosan neki lehet állni házilag is csinálni.

De miután a zoofastról baromi olcsón meg lehet kapni, és ha x érték felett ingyen házhoz viszik!

2013. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te, élő egeret, fehéregeret adtál már annak a finnyás macskának? Vagy egy másik macskát tettél már mellé, hátha rákap a tuti macskakajára, esetleg az irigység nagyobb úr :P
2013. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!