Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideig tart, míg egy...

Mennyi ideig tart, míg egy szegény csapdába esett cica éhen hal? A cicám több, mint 3 hete nem jött haza.

Figyelt kérdés
Lezárt homokozóban találtak egy halott macskát. Nem értem, hogy kerülhetett oda egyáltalán. Állítólag nem volt régi a tetem, amikor megtalálták. Ez mit jelenthet? Hetekig kínlódott szegény cica, mire meghalt? Hogyhogy nem tudott kijönni, ha befért oda?

2013. márc. 16. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Inkább már úgy tehették be, hogy nem élt. El akarta tüntetni, akinél elpusztult.
2013. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 borcsi02 ***** válasza:

Vagy az is lehet, hogy eljött az ideje, és meghalni bújt oda. De ha teljesen lezárt volt, akkor semmiképp nem magától került oda, mert amikor lefedik a homokozót, kizárt, hogy ne vegyék észre, vagy ne szaladjon el, szóval szinte biztos, hogy inkább odatették, nem is akarok belegondolni,hogy akár egy szemét állatkínzó is tehette, de jobb esetben már halottan rakták oda.

Amúgy előfordul, hogy egyéb helyekre tényleg bezárnak véletlenül macskákat, pl garázs, sufni, de 3 hetet szerintem azért még simán kibírnak így is. De neked is keresned kell, mert tényleg bezárhatták és telik az idő, és ennek csak te tudsz utána járni, ha becsöngetsz a környéken a szomszédokhoz. Viszont rengeteg egyéb veszély leselkedik rájuk, szóval nem tudom, mit mondjak a cicád eltűnésére, mert tényleg sok minden megtörténhet velük. Meg azt se felejtsd el, hogy párzási időszak van, és ilyenkor hajlamosak a kóborlásra, napokra, akár hetekre. Fiú cica? És még nincs ivartalanítva? Mert akkor pláne. Remélem, megtaláljátok vagy hazamegy!

2013. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem jutott hozzá vízhez, akkor pár nap alatt szomjanhalt. Az még a jobbik eset szegénynek, mert az éhenhalás hetekig tarthat.
2014. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy cica gyilkos tette oda (a kis szemét)
2014. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!